Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vandalai, iškūlę mokyklos duris, pasirodė esą briedžių šeimynėlė

Briedžiai
Kadras iš filmuotos medžiagos / Briedžiai
Šaltinis: Lrt.lt
0
A A

Išaiškėjo, kas apgadino mokyklos pastatą Norvegijoje – ieškomi vandalai pasirodo buvo briedžių šeimynėlė, rašo upi.com.

Mokyklos Norvegijoje administracija džiaugiasi – sargas išsiaiškino, kas gi tie nelemti vandalai, nusiaubę mokyklos pastatą – iškūlę vienos klasės duris. Neklaužados pasirodė esą briedžių šeimynėlė.

Kaip antradienį pasakojo Solveig Eid, Risil mokyklos Vestby direktorė, mokyklos sargas, atvykęs į darbą, rado suknežintas vienos klasės duris.

„Prižiūrėtojas atvyko į mokyklą ir rado sudaužytas klasės duris. Tąkart pamanė, kad stiklą greičiausiai sudaužė vaikai ar paaugliai, klasėje surengę vakarėlį ar ką nors panašaus“, – dėstė mokyklos vadovė.

Norėdamas įsitikinti savo versija, sargas patikrino apsaugos kameras, fiksuojančias, kas vyksta mokyklos teritorijoje.  Štai tada ir paaiškėjo tikrieji kaltininkai.

„Juostoje jis pamatė persigandusią motiną briedę su šalia besiblaškančiais dviem nedideliais jaunikliais“, – pasakojo mokyklos galva. Anot S. Eid, briedė buvo tokia išsigandus – jai baimę sukėlė net savo pačios atvaizdas.

„Briedžiukų mama, durų stikle pamačiusi savo atspindį, neliko itin patenkinta – norėjo apsaugoti savo jauniklius ir trenkėsi į jį“, – aiškino S. EId.

„Nebuvo lengva paaiškinti, kuo skiriasi briedis nuo veršio, bet parodėme šį vaizdo įrašą ir viskas paaiškėjo. Vaikai skaniai prisijuokė“, – pasakojo direktorė, kuriai  ši istorija pasirodė puiki proga auklėtinius išmokyti ko nors naujo.

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min