Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 gruodžio 1d. 14:14 , atnaujinta: 2012 gruodžio 1d. 17:03

Vilniaus daugiabutyje vyriškis naktį papjovė šunį, kraujo pėdsakai gyventojus gąsdino ir šeštadienį iš ryto

Įvykio vietoje
Įvykio liudininko nuotr. / Įvykio vietoje

Vilniaus policija sulaikė vyrą, kuris naktį iš penktadienio į šeštadienį viename sostinės daugiabučių papjovė savo šunį.

Šeštadienį iš ryto daugiabučio laiptinėje Gabijos g. vis dar buvo daugybė kraujo, kraujo pėdsakai driekėsi nuo lifto durų į lauką.

„Ryte nusileidęs namo liftu, apačioje pamačiau vaizdelį kaip iš siaubo filmo. Kraujo buvo ir lauke prie durų“, – redakcijai pranešė vienas namo gyventojas.

Vilniaus policijoje 15min.lt sužinojo, kad naktį iš penktadienio į šeštadienį vienas gyventojas šiame name papjovė savo šunį. Poelgio motyvai kol kas nežinomi.

Kraujo pėdsakai atsirado šunį bandant ištempti iš laiptinės į lauką.

Policija redakciją informavo, kad šunį papjovęs trisdešimtmetis S.D. buvo sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Įvykis tiriamas.

Papildyta 17.03 val.: Redakcijai toliau domintis šiuo įvykiu paaiškėjo, kad apie papjautą šunį policijai pranešė namo gyventojai. Išgirdę šuns cypimą, žmonės per langus pamatė sužalotą gyvūną. Laiptinėje tuo metu jau telkšojo kraujo klanai.

Žmonės iškvietė policiją.

Pareigūnai išsiaiškino, kad papjautas dobermanų veislės šuo. Kartu su vyriškiu (gim. 1982 m.) buvo sulaikyta bei į policijos komisariatą pristatyta ir moteris (gimusi 1981 m.). Porelė buvo neblaivi. Vyriškiui nustatytas vidutinis girtumas, moteriškei - lengvas girtumas.

Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Redakcijos žiniomis, šeštadienį apie 17 val. sulaikytieji vis dar buvo policijoje, su jais bendravo pareigūnai.

Papildyta: Sekmadienį policijos departamentas išplatino informaciją, iš kurios aiškėjo, kad abu sulaikytieji gali būti apkaltinti ne tik žiauriu elgesiu su gyvūnais, bet ir neteisėtu šaudmenų laikymu.

Kaip rašoma policijos pranešime, šeštadienį apie 3.40 val. Vilniuje, Gabijos g., bute, pagal iškvietimą atvykę policijos patruliai pastebėjo juostą su 48 šoviniais.

Įtariamieji S.D. (gim. 1982 m.) ir R.J. (gimusi 1981 m.) uždaryti į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min