Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 30d. 00:07

Vilniaus policija ieško keturių mėnesių šunelį žiauriai sužalojusio asmens

Šuneliui vis dar trūksta jėgų.
LGGD nuotr. / Šuneliui vis dar trūksta jėgų.

Sostinės 4-ajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sausio 26 d. Naujojoje Vilnioje įvykdyto nusikaltimo.

Kaip jau pranešėme, antradienį Naujojoje Vilnioje, greta „Baltic Petroleum“ degalinės, įsikūrusios Stepono Batoro g., buvo aptiktas sunkiai sužalotas maždaug keturių mėnesių šunelis. Kaip paaiškėjo vėliau, nelaimėlį rado ne degalinės darbuotojai, o viena vairuotoja, atvažiavusi į degalinę įsipilti degalų. Sužalotą šunelį ji aptiko greta šiukšlių konteinerių, stovinčių degalinės pašonėje.

LGGD nuotr./Visas šunelio kūnas nusėtas žaizdų.
Visas šunelio kūnas nusėtas žaizdų.

Apžiūrėję sužalotą šuniuką veterinarai konstatavo, kad visas jo kūnelis nusėtas žaizdų, iš kurių nesiliovė tekėjęs kraujas. Susiuvus didžiausias žaizdas ir suteikus veterinarinę pagalbą gyvūnėlis kitą dieną buvo perkeltas į vienų geraširdžių vilniečių, sutikusių laikinai priglausti ir slaugyti šuniuką, namus.

„Šiuo metu jis dar be galo bailus, visą laiką guli vienoje vietoje, dažnai inkščia. Žaizdos vis dar šiek tiek kraujuoja. Kas kelias valandas pakeitus medžiagą, ant kurios jis miega, vis būna kraujo. Apetitu nesiskundžia, atrodo, kad būtų badavęs, bet negalime duoti daug, kad nebūtų blogai su skranduku“, – apie šunelio būklę pasakojo jo globėja Dovilė.

„Matosi, kad jam viskas turėtų būti gerai. Po truputį stojasi ant kojų, domisi aplinka, bet jėgų dar nėra, matyt, skauda viską jam. Baisiausia, kad šunelis labai stresuoja, bijo kiekvieno aplinkinio garso, o ir pamiegoti ilgai sunku, nes žaizdeles skauda“, – sakė globėja.

Po Lietuvos gyvūnų globos draugijos pranešimo apie nusikaltimą tyrimo ėmęsi Vilniaus miesto 4-ojo policijos komisariato pareigūnai ketina apklausti degalinės darbuotojus, kitus galimus įvykio liudytojus. Bus mėginama patikrinti, ar nusikaltimo neužfiksavo degalinės aplinką stebinčios vaizdo kameros.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min