Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Vyras nuskendo jūroje bandydamas išgelbėti savo du šunis

Didžiojoje Britanijoje 52 metų vyras mirė savo 13-metės dukros akyse, kai jūroje bandė išgelbėti du skęstančius šunis. Manoma, kad jis susitrenkė galvą po vandeniu į bangolaužį.
Jūros bangos siekė kelis metrus.
Audringa jūra. / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Kevinas Reynoldsas šeštadienį vedžiojo savo Jacko Russello terjerus Braitono paplūdimyje. Šiems įšokus į vandenį, vyras bandė išgelbėti bangų pagautus šunis, tačiau pats buvo nuneštas 30 metrų į jūrą, praneša „Sky News“. Šiuo metu vandens temperatūra toje vietoje siekia maždaug 5 laipsnius pagal Celsijų, o jūra yra itin audringa. Bangų aukštis siekia tris metrus.

Paplūdimyje buvo K.Reynoldso 13-metė dukra, ji taip pat šoko į vandenį bandydama išgelbėti tėvą. Tai pamatę netoliese buvę du žmonės išgelbėjo mergaitę.

Jos tėvą vėliau iš jūros ištraukė gelbėtojai, bangos jį buvo nunešusios apie 30 metrų nuo kranto. Vyras buvo skubiai nugabentas į ligoninę, tačiau medikai jam niekuo padėti nebegalėjo, po trijų valandų K.Reynoldsas ligoninėje mirė.

„Šunys paplaukioję paprastai grįžta pas šeimininkus ir tikrai neverta rizikuoti gyvybe norint juos ištraukti iš vandens, ypač kai jo temperatūra siekia 4–5 laipsnius Celsijaus šiuo metų laiku“, – teigė vietos gelbėtojų stoties budintis gelbėtojas Colinas Griffithsas.

Kaip praneša BBC, vienas iš Jacko Russello terjerų pats išplaukė į krantą. Kito šuns lavoną bangos į krantą išmetė sekmadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius