Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonės raginami padėti surasti šunytę žiauriai kankinusius asmenis

Gal žinote, kas nuskriaudė šią kalytę?
15min.lt skaitytojos nuotr. / Gal žinote, kas nuskriaudė šią kalytę?
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų birželio 26 d., ilgojo Joninių savaitgalio metu, Jonavos rajone esančiame intensyvaus eismo kelyje, iš pilkos spalvos automobilio buvo išmesta prancūzų buldogų veislės kalytė. Bandydama vytis automobilį, iš kurio ją išmetė, kalytė vos nepakliuvo po ratais ir sukėlė didelę sumaištį tarp gausybės automobilių, bandančių nesuvažinėti išmesto šuns.

1–3 metų amžiaus smulkutė prancūzų buldogė buvo visiškai sulysusi, ant nugaros arčiau uodegos matomi trys randai, greičiausiai nuo nudeginimų, uodega buvo sulaužyta ir yra neteisingai sugijusi – akivaizdu, jog prieš atsikratydami augintinio savininkai ją žiauriai kankino. Dar kelias dienas po įvykio, priėjus artyn bet kokiam žmogui, kalytė susigūždavo bijodama, jog bus mušama.

15min.lt skaitytojos nuotr./Iš automobilio išmesta šunytė
15min.lt skaitytojos nuotr./Iš automobilio išmesta šunytė

Šiuo metu kalytė jau surado naujus namus, tačiau visų 15min.lt skaitytojų prašome padėti surasti ją kankinusius ir išmetusius asmenis.

Jei žinote, kur buvo laikoma išvardintus bruožus atitinkanti šunytė, arba jei pastebėjote, jog po ilgojo Joninių savaitgalio šalia gyvenantys asmenys daugiau nebeturi prancūzų buldogo šuns, labai prašome skambinti ar rašyti žinutę numeriu 8 606 12000.

Ypatingo dėmesio ir pagalbos prašome Jonavos, Kauno, Ukmergės miestų ir rajonų gyventojų, nes vieta, kur buvo išmesta kalytė, yra pakeliui į šiuos miestus. Tačiau neatmestina, kad šunytė į šią vietą buvo atvežta ir iš toliau.

Automobilis, iš kurio buvo išmesta kalytė, buvo pilkos spalvos hečbeko, universalo arba vienatūrio tipo, todėl atsiliepti taip pat raginami ir įvykį matę bei daugiau detalių apie šį automobilį atsimenantys vairuotojai.

Visų tokiems nusikaltimams neabejingų žmonių prašome išplatinti šią informaciją savo turimais kontaktais, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie ieškomus asmenis. Radus šeimininkus bus kreipiamasi į policiją bei prašoma juos nubausti pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min