Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 24d. 13:05

Žūties išvakarėse Algė Kaušpėdaitė atsikratė iš globos tarnybos paimto šuns

Šuo Gučis.
„Penkta koja" nuotr. / Šuo Gučis.

Tragiškos žūties išvakarėse Algirdo Kaušpėdo duktės Algės Kaušpėdaitės dvasinė būklė sukėlė įtarimų gyvūnų globos organizacijos „Penkta koja“ savanoriams. Mergina paėmė globoti šuniuką, o vėliau jį tiesiog paleido mieste.

A.Kaušpėdaitės kūnas buvo rastas trečiadienio rytą prie A.Goštauto gatvėje esančio namo, mergina iškrito iš penkto aukšto.

15min.lt atsiųstame laiške „Penktos kojos“ savanoris Igoris Sarkisovas rašo, kad pirmadienį A.Kaušpėdaitė organizacijai parašė norinti iš prieglaudos pasiimti šuniuką Gučį.

„Priglausiu kaip įmanoma greičiau, jei kas tik atvežtų į Vilnių – aš labai daug dirbu... Visada svajojau apie Draugą. Tokį, koks gali būti tik šunelis, kuris tave myli besąlygiškai. Niekas man nesuteiktų didesnės garbės nei priminti Gučiui, kad žmonės yra geri – nuo angliško žodžio „good“, kuris manau suteikia Gučio vardui didelę prasmę. Žinau, kad jis dar pas Jus, bet tai mano šuniukas. Labai prašau, neatiduokite jo niekam“, – rašė ji.

Anot I.Sarkisovo, antradienio vakarą šuniuką iš Kauno į Vilnių atvežusios savanorės pastebėjo, kad A.Kaušpėdaitė keistokai elgėsi.

Savanorė Rasa, vežusi šuniuką, 15min.lt pasakojo, kad A.Kaušpėdaitė merginas ir keturkojį pasitiko tokiais žodžiais: „Kažkaip jūs labai simboliškai atvažiavote maža raudona mašina. Raudona reiškia meilę, galią, maža reiškia nereikšmingumą. Kažkaip taip pasakė.“

Vėliau A.Kaušpėdaitė sakė, kad jeigu šuo iš mašinos neprieis prie jos, reiškia, kad tai ne jos šuo, ir ji jo neims. Savanorės A.Kaušpėdaitę įtikino, kad keturkojis yra išsigandęs ir jam reikia priprasti. Galiausiai Gučis išlipo iš automobilio ir priėjo prie naujosios šeimininkės.

Savanorės merginos paprašė paskambinti, jeigu kils kokių nors bėdų, arba ji norės atsisakyti šuniuko. Po pusvalandžio A.Kaušpėdaitė paskambino ir pasakė, kad paleido šunį prie Operos ir baleto teatro.

„Negali sakyt, kad ji itin keistai elgėsi, bet po to, kai paleido šunį, buvo visokių jos pafilosofavimų“, – pasakojo Rasa.

Šią žinią gyvūnų globėjai paskelbė savo forume ir tinklalapyje „Facebook“.

„Šiam šuneliui teko atkentėti karantinavimo tarnybos košmarus, teko mokytis įveikti nenusakomą žmogaus baimę. Daug žmonių į jį įdėjo savo širdies, savo laiko ir pastangų bei didelių lėšų. Mergina įžūliai paniekino visų jų pastangas: tų, kurie vežė šunelį, tų, kurie aukojo pinigus jo gydymui bei išlaikymui. Bet labiausiai nukentėjo pats Margutis-Gutis, jis dar kartą patyrė žmogaus žiaurumą ir išdavystę. Dabar, kai vos tik pradėjo po kruopelytę pasitikėti“, – merginos poelgiu baisėjosi gyvūnų globėjai.

Keli žmonės išskubėjo ieškoti šuniuko ir greitai jį rado.

A.Kaušpėdaitės sprendimas paleisti šunį mieste sulaukė daug pasipiktinusių komentarų, kai kurie jų buvo labai įžeidžiantys.

Temos: 1 Šuo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min