Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 2d. 20:29

30 įspūdingiausių 2015 metų gyvūnų vaizdo įrašų (II dalis)

Gorila Koko ir jos kačiukas
Kadras iš „YouTube“ / Gorila Koko ir jos kačiukas
2015-aisiais internete buvo itin gausu mielų, baugių, širdį sušildančių, juokingų ir visokių kitokių vaizdo įrašų, kurių pagrindiniai veikėjai – naminiai ir laukiniai gyvūnai. Jų mylėtojams mes į vieną vietą surinkome tris dešimtis trumpų filmukų, kurie daugelį privers nusišypsoti ir maloniai praleisti ne vieną minutę.

Mūsų aplinkoje daugėjant bepiločių orlaivių, dažnėja ir jų susidūrimai su gyvūnais. Balandžio mėnesį visus pralinksmino Olandijos zoologijos sodo išplatintas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip šimpanzė lazda įveikia skraidantį mechaninį įkyruolį.

VIDEO: Chimpansees halen drone naar beneden en filmen elkaar! | Chimpanzee

Dar vienas nepilotuojamas skraidantis įrenginys vasaros pabaigoje tikrąja to žodžio prasme krito nelygioje kovoje su ereliu Australijoje.

VIDEO: Australijoje erelis atakuoja droną

Tačiau beždžionės ne tik medžioja dronus. Joms taip pat norisi švelnumo ir draugų, kuriais galėtų rūpintis. Visus sujaudino šiemet paviešintas vaizdo įrašas, kuriame įamžinta, kaip bene garsiausia Žemės gorila Koko 44-ojo gimtadienio proga sulaukia ypatingos dovanos – dviejų kačiukų.

VIDEO: Meet Koko's New Kittens

Abejingų nepaliko ir vaizdo įrašas, kuriame įamžintas zuikio patelės kerštas. Kai gyvatė nusitaikė į jos mažylius, motinai iš tiesų užvirė kraujas ir dingo bet koks baimės jausmas.

VIDEO: Rabbit Vs Snake. Momma Rabbit save babies - Original Video

Dar vienas jaudinantis vaizdo įrašas, kuriame įamžintas liūtas Willas iš Brazilijos. Jis visą gyvenimą buvo priverstas praleisti keliaujančio cirko narvuose ir arenoje. Ir tik pasenęs gavo progą pajusti, kas yra tikra žemė ir žolė po kojomis.

Nors širdį virpinantis Willo paleidimas į natūralų aptvarą vaizdo kamera buvo užfiksuotas dar 2006-aisiais, tačiau paviešintas tik šių metų pavasarį. Willas nuo senatvės nugaišo 2011-aisiais. Penkerius paskutinius savo gyvenimo metus jis praleido tikrai geriau nei visą savo jaunystę.

VIDEO: Circus Lion Freed From Cage Feels Earth Beneath His Paws For The First Time

O dabar šiek tiek smagesnis vaizdelis, užfiksuotas Krugerio nacionaliniame parke Pietų Afrikos Respublikoje. Štai kaip reaguoja mažas drambliukas į mažų įkyrių paukštelių būrį.

VIDEO: Baby Elephant Calf vs Birds - Latest Wildlife Sightings

Įdomi ir mažutės anglų buldogės Shelby reakcija į pirmąjį lietų jos gyvenime.

VIDEO: English Bulldog puppy's reaction to seeing rain for the very first time

Nuostabi yra ir suaugusio anglų buldogo reakcija į lapų pūtimo aparatą. Vaizdelis kaip iš filmo apie ateivius.

VIDEO: Bulldog Loves the Leaf Blower

Mažus šuniukus stebina ne tik lietus. Susierzinimą gali sukelti net nuosavas žagsulys.

VIDEO: Buck Has The Hiccups

Na, o tikra interneto įžymybe šiemet tapo iš visų sielos gelmių nusičiaudėjęs Pomeranijos špicas Roux, kuris taip išgarsėjo, kad net susikūrė savo paskyrą socialiniame tinkle „Twitter“ ir buvo pradėtas kviesti į televizijos laidas.

VIDEO: Epic Pomeranian Puppy sneeze (Original)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min