Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Futbolas ir katės

Katė
Shutterstock nuotr. / Katė
Šaltinis: Mice.lt
0
A A

Pasaulio futbolo čempionatas kartais „prisnūsta“ ir tada pagalvoji: kas pažadintų žaidėjus ir sirgalius? Greitos atakos. Gražūs įvarčiai. Incidentas aikštelėje arba žiūrovų tribūnose. O kas būtų, jeigu į stadioną įšoktų katinas?..

Nori išgarsėti – varyk į futbolo stadioną

Tai atsitiko prieš porą metų Enfildo stadione Anglijoje. Mačas tarp „Liverpool“ ir „Tottenham“ komandų įvarčių nežadėjo. Futbolo aistruoliai susitaikė su lygiosiomis ir stūmė likusį laiką, kai staiga visus ant kojų sukėlė... paprasčiausias katinas!

Netikėtai futbolo aikštėje pasirodęs rainiukas pavaikė saugos vyrukus – pagauk, kad gudrus, dideliame stadione mažą katiną.

Katiną šiaip taip sučiupo ir iš stadiono pašalino, tačiau jis ir vėl sugrįžo „virtualiuoju būdu“ – „Twitter“ tinkluose atsirado svetainė Enfildo stadiono katinui, prie jos prisijungė dešimtys tūkstančių vartotojų.

Televizijų reportažuose, interneto ir kitoje žiniasklaidoje tą patį vakarą puikavosi keturkojis futbolininkas, o landūs žurnalistai tuoj išsiaiškino, kad rainis yra niekieno ir kad nuolat trinasi aplink stadioną.

Negana to, Liverpulio gyventojas Darrenas Edenas ėmė tvirtinti, jog tai jo katino sūnus, iš akies luptas „tėtušis“ Pakas. Aistras dar labiau pakurstė žinia, jog Pako vardą katinas gavo buvusio Liverpulio klubo trenerio ispano Pako Ayestarano garbei.

Televizijų reportažuose, interneto ir kitoje žiniasklaidoje tą patį vakarą puikavosi keturkojis futbolininkas, o landūs žurnalistai tuoj išsiaiškino, kad rainis yra niekieno ir kad nuolat trinasi aplink stadioną.

Ką gi, futbolo sirgaliams beliko į stadioną įšokusį rainį pavadinti Keniu – „Liverpool“ komandos vyriausiojo trenerio Kenny Dalglisho garbei.

Futbolo rungtynių metu katės nekart pasirodė Olandijos, Turkijos ir kitų šalių stadionuose. Nežinia, kodėl jos taip elgiasi, juk sirgalių keliamas triukšmas, šaižus teisėjo švilpukas nėra kačių mėgiami dalykai. Gal šitaip elgdamosi katės nori atkreipti į save dėmesį? Gal į futbolo stadioną jas traukia smalsumas? O gal joms patinka tas apvalus daiktas, į kurį įsmeigtos žaidėjų ir tūkstančių žiūrovų akys? Kamuolys...

Ar katės žaidžia su kamuoliukais?

Grįžtant prie smagių nuotykių stadionuose, įdomu, ar katėms iš tikrųjų patinka greit besiridenantys apvalūs daiktai?

Jei tikėtume gyvūnų elgsenos žinovais, tyrinėjusiais, kokie žaislai katėms labiausiai patinka, paaiškėtų, jog tai paprastos kartoninės dėžutės. Įšokti ir iššokti, tyliai tūnoti dėžėje ir paslapčia viską stebėti, vartaliotis kartu su dėže – linksmiausias kačių užsiėmimas.

Katėms taip pat patinka gaudyti lazerio spinduliukus, veidrodinius saulės zuikučius. Jos mėgsta „medžioti“ žaislines peles, pagamintas iš natūralaus kailiuko, mielai vaikosi paprasčiausias kaspinų juosteles.

Mėgstamiausių kačių žaislų sąrašo penketuke yra ir kamuoliai – joms patinka žaisti su siūlų kamuoliais, popieriaus gniužuliukais, stalo teniso kamuolėliais. Labai patinka prie gumytės pririšti kamuoliukai, vadinamosios kačių meškerės. Katės noriai žaidžia ir su kailiniais bei medžiaginiais kamuolėliais – barškučiais.

Mice.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min