Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvūnų ir žmonių organizmus gretinantis veterinaras V.Siaurys kuria naują kliniką

Gyvūnų ir žmonių organizmus gretinantis veterinaras V.Siaurys kuria naują kliniką
UAB „Siaurio Šnauceris“ nuotr. / Gyvūnų ir žmonių organizmus gretinantis veterinaras V.Siaurys kuria naują kliniką
Šaltinis: 15min
5
A A

Veterinarijos gydytojas Vytautas Siaurys, vadovaujantis vienintelei budinčiai veterinarijos klinikai Kaune UAB „Siaurio Šnauceris“, atidaro naują smulkiųjų gyvūnų veterinarijos kliniką. Ji taps vienintele Baltijos šalyse, kur gyvūnams bus statomi kardiostimuliatoriai, ir vienintele Lietuvoje, kur bus keičiami sąnarių protezai, operuojamos smegenų vandenės, akių kataraktos.

Kaip skelbiama klinikos pranešime spaudai, naujojoje gydykloje veiks ir molekulinė laboratorija. Pirmiesiems klientams duris ji atvers nuo sausio 23 d. adresu Pramonės pr. 36a.

„Dėl įspūdingos pažangos žmonių medicinoje abejonių nekyla niekam, tačiau mano tikslas šią pažangą pritaikyti gelbėjant ir gyvūnų gyvybes. Na, tarkime, tokie gydymo metodai, kaip kardiostimuliatoriai ar galvos vandenių operacijos, žmonių medicinoje jau seniai niekam nekelia nuostabos ir sėkmingai gelbsti jų gyvybes, tačiau smulkiųjų gyvūnų medicinoje Lietuvoje šių gyvybiškai svarbių procedūrų niekas neatlikdavo“, – teigia veterinarijos klinikos „Siaurio Šnauceris“ vadovas.

V.Siaurys visuomet pasižymėjo išskirtiniu požiūriu kalbant apie gyvūnų gydymą. Gydytojas taip pat nuo seno garsėja glaudžiais ryšiais su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės gydytojais. Būtent gyvūnų organizmo prilyginimas žmonių organizmui šiam didelę patirtį sukaupusiam veterinarijos gydytojui leido išugdyti profesionalų komandą (daugiau nei 20 veterinarijos gydytojų), kuri stebina žmonių medicinoje taikomas procedūras atlikdama gyvūnams gelbėti.

„Daugeliu atvejų smulkiųjų gyvūnų organizmas itin panašus į žmonių, taigi, pritaikius žmonių medicinoje atrastas inovacijas gyvūnams gydyti, galima pasiekti neįtikimų rezultatų. Žinoma, tam, kad tokios procedūros, kaip, pvz., inkstų dializės, būtų sėkmingai pritaikytos smulkiesiems gyvūnams, kad ir Jorkšyro terjerams, teko ne vieną valandą praleisti analizuojant žmonių dializes, nuolatos stažuotis geriausiose pasaulio veterinarijos gydyklose bei universitetuose.“, – teigia V.Siaurys.

Šis veterinarijos gydytojas tiki, kad inovatyvus požiūris bei gyvūnų organizmo lyginimas su žmonių ateityje leis pritaikyti dar ne vieną pažangią technologiją, gelbėsiančią vienus ištikimiausių žmonių draugų. O ir pirmąją budinčią kliniką Kaune jis atidarė dėl to, jog yra įsitikinęs, kad gyvūnams, kaip ir žmonėms, skubios pagalbos gali prireikti ir naktį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min