Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 4d. 19:02

Kačių parodoje Klaipėdoje – ir vienintelė riestaausė mieste

Parodoje galima išsvysti apie 20 veislių kates.
Parodoje galima išvysti apie 20 veislių kačių

Kačių mylėtojai šį savaitgalį Klaipėdoje turėjo kuo pasidžiaugti. Uostamiesčio arenoje surengtoje parodoje buvo galima išvysti apie 20 veislių išpuoselėtų kačių.

Meino meškėnai – šiuo metu populiariausia didžiausių naminių kačių veislė Europoje, tad jų šioje parodoje buvo daugiausia.

Parodoje buvo galima pasigėrėti ir egzotais, ir persais, ir skudurinėmis lėlėmis, ir Birmos šventosiomis, taip pat Abisinijos, Bengalijos, Burmos, Kornvalio reksų, rusų melsvųjų, sfinksų, Rytų, Siamo katėmis.

Burmos katę į parodą atsivežusi klaipėdietė Ana teigė, jog šios katės itin mėgsta žmogaus draugiją, yra labai ištikimos.

Burmos katę į parodą atsivežusi klaipėdietė Ana teigė, jog šios katės itin mėgsta žmogaus draugiją, yra labai ištikimos.

„Ji mėgsta įsitaisyti ant kelių, nemėgsta vienatvės. Burmą išsirinkau, nes labai jos norėjau. Ieškojau tokios, kuri būtų draugiška vaikams“, – pasakojo Ana. Burmos katės kainuoja apie 300-600 eurų.

Kad katė nemėgsta būti viena ir yra linksma, antrino ir katę apžiūrinėjusi mergaitė. „Ir mes tokią turime. Numeti žaisliuką, atneša, o jei neįleidi į miegamąjį, sėdi ir kniaukia“, – pasakojo ji.

Į parodą klaipėdietė atsivežė ir 11 mėnesių Kaune įsigytą ir jau parodose įvertintą riestaausę katę. Moters žiniomis, Klaipėdoje šių kačių dar niekas neaugina. „Tai kitokia katė, ji ant kelių neateis, jei ir norėsi“, – tikino kačių augintoja.

Energijos užtaisas

Jolita Raulynaitienė parodoje dalyvavo su Kornvalio reksų veislės katėmis, kurias ir veisia. Anot moters, tai katės, kurios mažiausiai sukelia alergiją.

Jei Meino meškėnai žiemą gali paklampoti sniege, tai šios katės jokiu būdu to negali nedaryti.

„Tai labai energinga katė, gal net energingiausia iš visų veislių. Energijos jos turi iki pat senatvės. Galima sakyti, nesišeria. Jei žmogus  alergiškas plaukui, šitos katės greičiausiai nealergizuos, nes jos turi ne plauką, o poplaukį. Jei žmogus alergiškas seilėms, išmatoms – vis tiek sukels alergiją“, – pasakojo kačių augintoja.

Tai itin šilumą mėgstančios katės. Jei Meino meškėnai žiemą gali paklampoti sniege, tai šios katės jokiu būdu to negali nedaryti.

Abi parodos dienas buvo renkamos pačios geriausios, tinkamiausios veisti katės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

21:34
06:33
01:02

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min