Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujos paukščių rūšys atrandamos ne tik džiunglėse

Paskutinė nauja rasta paukščių rūšis Orthotomus chaktomuk rasta Kambodžos sostinėje Pnompenyje, kuriame gyvena apie 1,5 milijono gyventojų.
orientalbirdclub.org nuotr. / Paskutinė nauja rasta paukščių rūšis Orthotomus chaktomuk rasta Kambodžos sostinėje Pnompenyje, kuriame gyvena apie 1,5 milijono gyventojų.
Šaltinis: Technologijos.lt
0
A A

Nors pasaulyje yra žinoma daugiau kaip 10 000 paukščių rūšių, bet jau virš 120 rūšių išnyko, o daugiau kaip 1200 gresia išnykimas.

Šiais laikais atrodytų, kad yra žinomos visos išlikusios paukščių rūšys, nebent kokia dar būtų pasislėpusi džiunglių tankmėje. Tačiau yra kiek kitaip.

Visai neseniai skelbta, kad mokslininkų grupė po ekspedicijos Amazonės miškuose atrado net 15 naujų paukščių rūšių, kurios šiemet papildys pasaulio paukščių sąrašą.

O paskutinė Birdlife International žinutė anonsavo, kad nauja rūšis (angl. pav. Cambodian Tailorbird, moksl. pav. Orthotomus chaktomuk) rasta Kambodžos sostinėje Pnompenyje, kuriame gyvena apie 1,5 milijono gyventojų.

Šis atradimas parodo, kad naujų paukščių rūšių dar galima aptikti ir pažįstamose ar žmogaus tankiai apgyvendintose pasaulio vietose.

Technologijos.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min