Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 13:43

Vilniaus Vingio parke – šventė gyvūnų mylėtojams

Jaunieji mopsiukai
Alfredo Pliadžio nuotr. / Mopsai
Všį „Dogspotas“ kviečia šeimas ir jų augintinius atvykti į labdaringą – nemokamą renginį „Dogspoto istorijos“, kuris vyks Vilniuje, Vingio parke jau rugsėjo 19 d. Čia visų lauks daugybė veiklų: edukaciniai užsiėmimai suaugusiems ir vaikams, šunų dresūros parodomoji pamoka, Zumba šokių treniruotė, fotonuotraukų ekspozicija, augintinių apdovanojimai, koncertas ir kitos smagios pramogos.

Kaip sako šio renginio organizatorė ir organizacijos vadovė Indrė Pileckienė, artėjant tarptautinei gyvūnų globos dienai ir antrajam VšĮ „Dogspotas“ gimtadieniui, norisi su visais pasidalinti savo gerosios patirties istorijomis ir supažindinti visuomenę su atsakingu gyvūnų auginimu bei jų priežiūra.

„Per dvejus organizacijos gyvavimo metus daugiau nei 80-čiai beglobių gyvūnų (kurių dauguma – suplotasnukiai ir kiti ligoniukai) suradome naujus namus ir suteikėme naują gyvenimą.

Matydami situaciją, kad kasdien daugėja atvejų, kai gyvūnai yra tiesiog išmetami iš namų, paliekami miškuose, sanitarinėse tarnybose, kai daugintojai, vedini vieno tikslo – užsidirbti, daugina gyvūnus baisiomis sąlygomis, darome išvadą, kad visuomenėje per mažai yra vykdoma švietėjiška veikla, kuri skatintų atsakingai pirkti, auginti ir prižiūrėti savo augintinį. Mes nebijome garsiai apie tai kalbėti. Ne nuobodžiai, o per gražius pavyzdžius ir smagias veiklas“, – teigia renginio „Dogspoto istorijos“ organizatorė I.Pileckienė.

Renginio metu dalyviai galės ne tik dalyvauti aukcione, įvairiuose organizuojamuose žaidimuose, dalyvauti „Happy box“ fotosesijoje, bet ir susipažinti su VšĮ „Dogspotas“ globotiniais. Kiekvienas norintis galės asmeniškai pabendrauti su šios organizacijos įkūrėjais ir tais, kurie beglobius gyvūnus priėmė į savo jaukius namus.

Prisidėjimas savo veikla – didelė pagalba

„Net neabejodama sutikau savo kūryba prisidėti prie šios gražios idėjos įgyvendinimo. Neturiu galimybės dažnai šios organizacijos paremti pinigais, bet savo talentu – fotografavimu, visada stengiuosi padėti. Žinau, kad gražios nuotraukos visada labiau atkreipia kiekvieno iš mūsų dėmesį, o tai tik didina šansus nuskriaustam gyvūnui atrasti taip reikalingus namus. Renginio lankytojai galės pamatyti mano fotonuotraukų ekspoziciją, kurioje su viltimi akyse į visus jus žvelgs VšĮ „Dogspotas“ buvę ir esami globotiniai“, – sako S.M. Photogallery fotografė Inesa Klimavičienė. 

Fotografei antrina ir menininkės Meda Petrikaitė ir Gabrielė Ganžaitė iš projekto „GG ir MP duetas“ teigdamos, kad galima visada padėti ir ištiesti pagalbos ranką savo talentu. Menininkės labdaringo renginio metu lankytojus džiugins jų pieštais portretais ir tik jiems asmeniškai kurtomis eilėmis. Pašnekovės ypač džiaugiasi, kad turi galimybę prisidėti prie šio draugiško renginio įgyvendinimo ir tikisi, kad tokios iniciatyvos paskatins žmones būti atsakingesniais ir labiau mylėti tuos, kurie negali savęs apginti.

„Labai džiaugiuosi galėdama prisidėti prie šio nuoširdaus projekto. Jau ne pirmą kartą bendradarbiauju su Všį „Dogspotas“ organizacija ir visada labai smagu, kad įkūrėjų entuziazmas padėti keturkojams – neblėsta, atvirkščiai – vis stiprėja. Su malonumu prie beglobių keturkojų uodegų vizgėjimo prisidėsiu aš ir visa mano komanda. Juk kartu mes galime daugiau“, –  įsitikinusi „Mildos šunų dresūros mokykla“ vadovė ir dresūros instruktorė Milda Krištupytė.

Labdaringas renginys „Dogspoto istorijos“ laukia kiekvieno, kuris augina, galbūt tik planuoja auginti arba tiesiog myli gyvūnus.

„Renginyje laukiame tiek suaugusių, tiek vaikų. Galbūt čia pamatysite ir pamilsite, kurį nors iš šiuo metu mūsų turimų globotinių, kuriam be galo reikia šiltų, mylinčių namų ir tikro, ištikimo draugo. Čia tikrai turės ką veikti visi, kurie ateis mūsų aplankyti“, – sako VšĮ „Dogspotas“ vadovė I. Pileckienė.

VšĮ „Dogspotas“ – ne pelno siekianti organizacija, kuri ištiesia pagalbos ranką, ieško naujų namų benamiams suplotasnukiams (prancūzų buldogams, anglų buldogams, mopsams, pekinams, bokseriams bei jų mišrūnams) ir kitiems likimo nuskriaustiems šunims, kurie dėl ligų, negalios, patirtų traumų ar kitų priežasčių tapo nereikalingi, atsidūrė gatvėje arba sanitarinėse tarnybose.

Daugiau apie renginį – čia. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Šuo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min