Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 11 17, 12:30

Savaitgalį Kaune – juodų ir jaunų kačiukų šou

Lapkričio 22–23 dienomis Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, seniausia Lietuvoje felinologų draugija „Bubastė“ surengs dvi tarptautines kačių parodas.
Parodos dalyvės
Parodos dalyvės

Dvi parodų dienos – dvi parodos, mat skirtingomis dienomis kates vertins vis kiti teisėjai. Tai paskutinė galimybė šiais metais pamatyti pūkuotas gražuoles, taip gausiai veisėjų atvežtas parodyti į Lietuvą ne tik iš Europos. Pirmosios parodos akcentas – jaunų kačiukų (7–10 mėnesių amžiaus), o antrosios – juodų kačių šou.

Parodose teisėjaus Tarptautinės felinologų federacijos teisėjai Anne Paloluoma iš Suomijos, Stephanie Serrai iš Švedijos, Ireneusz Pruchniak bei Henry Hornell iš Lenkijos ir Waltraut Sattler iš Vokietijos. Teisėjams padės gausi stiuardų (teisėjų padėjėjų) ir teisėjų mokinių komanda.

Parodos organizatoriai primena lankytojams, kad kačių parodos nėra meno dirbinių paroda. Parodai reikia skirti laiko. Kartais kai kurie narveliai gali būti ir tušti. Kates išneša iš narvelių pas teisėjus, jas išneša į palyginamąsias ekspertizes, išneša per kitus šou ir galiausiai – per apdovanojimus. Tačiau po kurio laiko tas katytes į narvelius parneša. Rekomenduojama parodos salę apeiti neskubant bent keletą kartų. Katės parodoje nevengia numigti. Norintiems pamatyti ne mieguistas kates, apsilankyti parodoje vertėtų vos jai prasidėjus, o po to ateiti dar kartą į apdovanojimus Tuomet bus galima pamatyti visas kates ne narveliuose, o kaip jos bendrauja su teisėjais ir su teisėjų padėjėjais stiuardais. Mažuosius parodos lankytojus džiugins ir su jais bendraus pasakų personažas „Batuotas katinas“.

Taip pat, parodos metu, bus galimybė priglausti beglobes kates, kurios ieško namų ir laiką leidžia gyvūnų globos namuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min