Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

26 Mėnulio kalendoriaus diena, kurios simbolis Rupūžė, yra viena iš prastesnių. Tai iliuzorinės, klaidingos išminties diena. Gali būti nepastebėti ryškūs nuklydimai nuo tiesos, didelė pagunda pasiduoti puikybei, pagyroms, tuščiam žinių demonstravimui. Šios dienos išmintis neduoda nieko gero.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną net ir norint teisingai suvokti situaciją yra gan sudėtinga tai padaryti, jei norime išreikšti kažką, vėlgi lengva yra nueiti, nuringuoti į šoną, padaryti neesminius dalykus esminiais ir nukrypti taip nuo tiesos arba nuo esmės. Todėl tokią dieną siūloma nesipuikuoti, nesigirti, nes atrodys, kad mes kalbame tuščiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šeštadienį geriausia būtų mažiau šnekėti, daugiau stebėti, pasistengti nesikabinėti prie aplinkinių žodžių, pasakytų ne taip ar per daug pasakyto sakinio. Tai diena, kai informacijoje mes galime surasti visai ne tai, ko mums reikia, o nukrypti į šalutines, neperspektyvias kryptis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Šeštadienį geriausia būtų tiesiog ilsėtis, kaupti jėgas. Sodininkams tai nėra palanki diena ką nors sodinti, tačiau naikinti vabzdžius, kenkėjus, parazitus arba tiesiog šalinti piktžoles tai būtų visai palanki diena. Diena gera nebent tiems, kurių veikla susijusi su pramogų, šou verslu, teatru, vaikų ugdymu, žaidimais ir poilsiu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jūs puikiai žinote, ko norite, ir neduok dieve, kas nors pasipainios jūsų kelyje! Jei esate pasiryžęs siekti savo tikslų - turėkite kantrybės, kadangi galite susidurti su arogantišku ir nepasiduodančiu asmeniu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šiandien viskas turėtų klostytis gan lengvai ir paprastai, todėl pats laikas atlikti tuos darbus, kuriuos atidėliojote. Aplinkiniai taip pat bus gan gerai nusiteikę, tad komandinis darbas turėtų eiti kaip iš pypkės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tikėjimas, optimizmas ir noras tyrinėti bei mokytis - taip šiandien jausitės ir todėl norėsite keliauti, mokytis ir kitaip plėsti savo akiratį. Galite pasidomėti religiniais, filosofiniais bei kultūriniais tyrinėjimais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Tinkamas laikas svarbiems darbams atlikti, atsakingiems dokumentams pasirašyti. Neatsisakykite darbe užkraunamų papildomų darbų - tai bus naudinga. Pasistenkite suprasti kitus, padėti kuo galite. Būkite atidūs artimiesiems.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Būsite lyg ant sparnų - pasiruošęs laimėti aukso puodą. Laikas tikrai jums palankus, todėl išnaudokite visas pasitaikančias galimybes. Visgi nepuoselėkite nerealių svajonių ir vilčių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei pasijusite įstrigęs tam tikroje situacijoje, pasistenkite savo savigarbą padėti į šalį ir kreipkitės pagalbos į draugus. Kitu atveju, greičiausiai rausite plaukus nuo galvos, nežinodami, kaip elgtis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Galite susidurti su svarbia informacija, reikalingu, naudingu žmogumi. Gali tekti pasikalbėti svarbiu klausimu su tėvais, viršininku ar įtakingu asmeniu ir, jei būsite nuoseklūs bei kantrūs, liksite suprasti bei įvertinti, taip pat sulauksite norimos pagalbos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Į jus žiūri kaip į patikimą, nuspėjamą ir nuoseklų asmenį, tačiau greičiausiai esate pažadėjęs kažką, ko negalite įgyvendinti. Kitą kartą apgalvokite prieš sutikdami ką nors padaryti, ar tai įmanoma.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Būsite gan jautrus, jausite nerimą. Dienos tempas bus greitas, net chaotiškas. Norėsite keistis informacija, bendrauti, megzti kontaktus. Galite justi nervingumą dėl problemų ir krūvio darbe.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min