Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugialangiai rėmeliai – kūrybingas „apdaras“ jūsų nuotraukoms

Įrėminti Jūsų prisiminimai turi sudaryti harmoningą visumą su namų aplinka.
Interjeras.lt nuotr. / Įrėminti Jūsų prisiminimai turi sudaryti harmoningą visumą su namų aplinka.
Šaltinis: interjeras.lt
0
A A

Artėjant vasarai, planuojame atostogas ir siekiame, kad gražiausios akimirkos liktų įamžintos nuotraukose. Kaip jas tinkamai apipavidalinti, kad ir pasibaigus atostogoms jaustumėme šilumą, pataria ilgametę patirtį turintys rėminimo specialistai UAB „Geistė“.

Didžioji dalis namų archyvuose turimų nuotraukų yra teminės: vienose užfiksuoti linksmi kelionių prisiminimai, kitose – šeimos atostogų akimirkos, vaikų šypsenos. Dabar puikus metas traukti šias nuotraukas iš paslėptų albumų ir įprasminti jas namų interjere. Bendros tematikos nuotraukoms apipavidalinti rėminimo paslaugų profesionalai rekomenduoja daugialangius rėmelius.

Daugialangiuose rėmeliuose rėminamos mažiausiai dvi nuotraukos arba viena nuotrauka sukarpyta į keletą dalių. Nuotraukos gali būti skirtingų dydžių, formų, išdėstymo trajektorijų ir panašiai. Kai daugialangiame rėmelyje yra trys horizontalia linija išdėstyti vienodi skyriai nuotraukoms, svarbiausią nuotrauką reikėtų dėti viduriniame skyriuje, nes būtent į šią dalį Jūsų svečiai atkreips didžiausią dėmesį. Renkantis nuotraukas daugialangiams rėmeliams rekomenduojama, kad nuotraukos juose būtų panašios spalvinės gamos ir derėtų su rėmelio spalva. Jei nusprendėte daugialangį nuotraukų rinkinį kabinti ant sienos, atkreipkite dėmesį, kad rėmelio spalva turi būti kontrastinga sienos spalvai.

Daugialangiame rėmelyje įrėmintų nuotraukų rinkinukas gali tapti originalia ir itin miela dovana Jūsų artimiesiems.

Įrėminti Jūsų prisiminimai turi sudaryti harmoningą visumą su namų aplinka, todėl, jei jaučiate, kad Jums reikia pagalbos, patarimo, kreipkitės į specialistus, kurie padės išsirinkti Jūsų namuose labiausiai derančius ir tinkamą nuotaiką kuriančius rėmus.

interjeras.lt
Komentarai
Temos Interjeras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min