Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 11d. 11:33

„Burbiškių kalva“ – patogiam ir saugiam gyvenimui

Gyvenamųjų namų kvartalas „Burbiškių kalva“
„Burbiškių kalva“ nuotr. / Gyvenamųjų namų kvartalas „Burbiškių kalva“

„Mano namai – mano tvirtovė“, – tvirtina anglai. Lietuvių nuomonė panaši, tačiau mums jau neužtenka grįžus namo užsidaryti tarp keturių sienų nuobodžiame daugiabutyje. Piešdami svajonių namus, išskiriame gamtos dvelksmą, jaukų kiemą, draugiškus kaimynus ir saugumą.

Visa tai ir dar daugiau gali pasiūlyti sostinės gyvenamųjų namų kvartalas „Burbiškių kalva“. Pirmieji gyventojai čia atsikraustė prieš porą metų ir jie jau įsitikino, kad gyvenimas čia teka kitokiu ritmu. Prie pat Burbiškių draustinio esančiuose namuose šaltais rudens ar žiemos vakarais malonu ilsėtis su puodeliu arbatos ar karšto vyno taure prie židinio, o šiltuoju metų laiku – prisėsti lauke viešoje terasoje ir tvenkinėlyje stebėti nardančias žuvytes. Mėgstantys bendravimą rengia bendrus kaimynų vakarėlius kieme, drauge kepa mėsą, šnekučiuosi ir stebi jaukiai gamtoje žaidžiančius vaikus.

Po pavėsinių stogais yra lauko virtuvėlė, kur ne tik galima slėptis nuo lietaus, išsivirti kavos, bet ir stebėti mėgstamas televizijos laidas ar kartu su kaimynais sirgti už mėgstamą komandą. Po gretima pavėsine stovi pianinas, nuostabus akcentas bendrų kaimynų ir giminių susitikimams.

Šalia gyvenamųjų namų  įrengtame Parke vaikams padaryta 1000 metrų dviračių takelių ir antra sporto aikštelė.

„Mums buvo labai svarbu žmonėms sukurti ypatingai patogią aplinką, kokios nėra niekur kitur Vilniuje. Kiek kalba ir specialistai, unikaliai „Burbiškių kalvai“ lygiaverčių projektų sunku rasti ir

Burbiakių kalva nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas Burbiakių kalva
„Burbiškių kalva“ nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas „Burbiškių kalva“

 visose Baltijos šalyse. Esame tikri, kad mūsų gyventojai tikrai gaus viską, kas geriausia. Kita vertus, patogi aplinka skatina žmones burtis į bendruomenę, gyventi draugiškai ir kaimyniškai“, – aiškino projektą įgyvendinusios bendrovės „Piliuona“ projekto vadovė Julija Storoževa. 

Gražią tradiciją sugalvojo „Burbiškių kalvos“ bendrijos pirmininkas Vidmantas Traknys – kiekvieno gimusio kūdikio gimtadienio proga Parke pasodinamas medelis. „Kai dukrytei Gretai sukako metukai, mes kartu su mūsų tėveliais netiesiogiai atidarėme vaikų alėją, pasodindami pirmąjį medelį. Manytume, statybininkai gyventojams padovanojo nuostabią dovaną – tikrai puikų Parką, su daug žalumos, triušių kampeliu ir kitais malonumais vaikams“, – tvirtina gyventojas Mantas.

Į „Burbiškių kalvos“ kvartalą svetimas žmogus nepateks – parko ir kiemo teritorijas juosia tvoros, nuotoliniu pultu valdomi vartai, e-spynos varteliuose, kiekvienas butas prijungtas prie bendros signalizacijos sistemos, aplinka nuolatos stebima 16 vaizdo kamerų. Bet kur būdami namo gyventojai per interneto kanalus gali matyti viską, kas vyksta kieme, parke ar garažuose. 

„Kuriant kvartalo koncepciją, mums buvo svarbiausi du dalykai – komfortas ir saugumas. Dabar tikrai didžiuojamės tuo, kad per kelerius metus pas mus nebuvo nė vienos vagystės“, – sakė J.Storoževa.

„Burbiškių kalvų“ kvartalas nėra skirtas vien milijonieriams. Norintys pakeisti būstą, gyventi jaukiau visuomet ras galimybių tai padaryti. Vienas iš būdų – pardavėjai  padės jums parduoti ar išpirks senąjį jūsų būstą. Jo vertė iš karto bus įtraukiama į naujo buto kainą. Tokiu būdu jūs perkate naują butą pigiau. O senąjį galite parduoti neskubėdami ir neimti milžiniškos paskolos iš banko.

Dar vienas ir labai svarbus gyvenimo „Burbiškių kalvose“ pranašumas – patraukli būsto eksploatacijos kaina. Išorinė namų sienų varža pasižymi efektyvumu, šildymą, priklausomai nuo oro temperatūros, užtikrina modernus šildymo mazgas, o vidaus buto klimatą pasirenka kiekvieno buto gyventojai, reguliuodami radiatorius. Už šildymą mokama pagal kiekvieno buto individualius skaitiklių rodmenis. Visa tai optimizuoja šildymo išlaidas iki minimumo. Šeimoms, auginančioms mažylius iki dvylikos mėnesių, 100 proc. kompensuojamos šildymo išlaidos. Gyventojų bendrijos sprendimu, visos paslaugos užsakomos tiesiogiai iš rangovų, nepermokant būsto administratoriams. 

Burbiakių kalva nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas Burbiakių kalva
„Burbiškių kalva“ nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas „Burbiškių kalva“
Burbiakių kalva nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas Burbiakių kalva
„Burbiškių kalva“ nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas „Burbiškių kalva“

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min