TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Namai pagal Zodiako ženklus

Interjeras pagal Svarstykles
Interjeras.lt nuotr. / Interjeras pagal Svarstykles
Šaltinis: interjeras.lt
0
A A

Kėdė visada buvo ir bus kėdė, o stalas – stalas, tačiau kiekvieno zodiako ženklo atstovai turi polinkį rinktis skirtingus stalus ir kėdes rikiuoja truputį kitaip nei kiti. Šiandien tęsiame pažintį su Zodiako ženklų stiliumi – eisime į svečius pas estetes Svarstykles ir paslapčių mėgėjus Skorpionus.

Interjeras pagal Svarstykles

Svarstyklės – pusiausvyros simbolis. Kalbant apie interjerą, pusiausvyra reiškia proporcingumą. Svarstyklių būste viskas suplanuota, sudėliota ir sustatyta taip, kad ir kambariai jaukiai apstatyti, ir vietos visiems namų gyventojams yra pakankamai.

Pradėkime nuo Svarstyklių erdvinio mąstymo ir matymo. Štai Svarstyklės remontuoja standartinį butą – gerai žinomą „chruščiovkę“. Tualeto patalpą patrumpina, bet už jo esanti virtuvė įgyja nišą šaldytuvui; vienas kambario duris užmūrija, kitas iškerta, ir kambarys iš karto tampa jaukesnis; pastato pertvaras taip, kad visiškai netikėtoje vietoje atsiranda siauras koridorius, kuriuo patogu patekti į jau nebe du pereinamus, o į du atskirus kambarius ir panašiai. Erdvę Svarstyklės karpo ir iš naujo susiuva kaip nori, bet po visų manipuliacijų salonas tarsi padidėja, o miegamasis aiškiai tampa jaukesnis – tarsi tinkamesnis miegui. Ilgai kamantinėjus Svarstykles paaiškėja viena tiesa: viskas liko beveik taip pat, kaip buvo, truputį pasikeitė tik proporcijos. Ir iš karto pasikeitė viskas. Atsirado darna.

Kita kalba – apie Svarstyklių spalvų gamą. Dažniausiai Svarstyklės aštrių, rėkiančių, rėžiančių spalvų vengia ir mieliau renkasi prislopintus, duslius, tarsi pastelinius atspalvius. Kita vertus, su spalvomis gali pasielgti kaip su erdve – ir miegamasis gali tapti raudonas arba violetinis. Nepaisant šių spalvų ryškumo, Svarstyklės rinksis tokį atspalvį, kuris nedirgina, neprovokuoja šizofrenijos, bet tinka miegamajame. Ramina ir migdo, tai yra atlieka savo pareigą idealiai.

Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Svarstykles
Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Svarstykles

Svarstyklės linkusios rinktis modernius baldus. Antikvaru žavėtis neskuba, plikas, it pagal liniuotę sukurtas skandinaviškas funkcionalizmas irgi nelabai domina, tačiau jautrios gražiai linijai Svarstyklės stengiasi eiti koja kojon su naujausiomis madomis, todėl dažnai būna giriamos už modernų požiūrį į būsto įrengimą. Baldai, šviestuvai, daiktai jų namuose būna tiesiog gražūs. Be estetiško modernumo, Svarstyklių namai yra dar ir patogūs. Vėlgi, tas modernumo bei patogumo mišinys puikiai dera ir su paveikslais, ir su puikia garso aparatūra, ir su gėlėmis.

Apie gėles. Priklausomai nuo aplinkybių bei asmeninio skonio, gali auginti bet ką, tačiau labai dažnai Svarstyklių būstuose galima rasti sausų, sudžiovintų gėlių puokštę – ir skintų laukuose, ir dovanų gautų rožių. Tarsi be jų būsto estetinis vaizdas būna nepilnas. Ką visa tai reiškia – tik Svarstyklėms ir žinoti.

Apibendrinant galima pasakyti, kad jeigu jums reikia interjero dizainerio, bet dėl kažkokių priežasčių negalite nusisamdyti specialisto, reikia tiesiog rasti draugą ar draugę, gimusią po Svarstyklių ženklu, ir išdėstyti problemą. Tada prasidės įžymusis Svarstyklių: „Iš vienos pusės, iš kitos…“ Netrukdykite – Svarstyklės galvoja. Tai yra kuria... Rezultatas jus tikrai nudžiugins.

Interjeras pagal Skorpioną

Skorpiono ženklą ir jo atstovus daugelis vaizduoja kaip kažkokias ypatingai aršias asmenybes, gyvenime derinančias seksualumą su sadistiniais polinkiais. Visa tai mitai ir netikusi vaizduotė, nors tada, kai reikia gintis, Skorpionai gali tai daryti be kompromisų. Iš tiesų jie skaniai juokiasi, kai išgirsta posakį „Skorpionas – pats sau ponas“, ir sako: „Čia apie mane.“ Kitaip tariant, tai labai savarankiški žmonės, apdovanoti ir aštriu žvilgsniu, ir šmaikščiu liežuviu, ir vidine jėga. Savo vidumi jie tarsi tikrina – ar daiktas, santykis, jausmas tvirtas, patikimas, tikras, ar ne. Ir patikrinę niekada nesigaili dėl išvadų. Dėl šios priežasties Skorpionas renkasi tiktai patikimus daiktus ir

Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Skorpioną
Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Skorpioną

patvarias medžiagas.

Estetinė išvaizda irgi svarbi, bet ji – antroje vietoje. Beje, dėl estetikos – ji gali būti pati įvairiausia, tai priklauso jau nuo konkretaus asmens skonio. Bendra visiems šio ženklo žmonėms ir jų interjerams yra tai, kad kėdė jų namuose niekada nesulūš, fotelyje visada patogu ilsėtis, o ant stalo gali pasidėti tai, ką reikia. Jeigu Skorpionas domisi menu, ant sienų kabės ne šiaip kokia abstrakti mozonė, o paveikslas, kurį galima suprasti ir kuriuo galima grožėtis. Nes tai tikra.

Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Skorpioną
Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Skorpioną

Panašiai yra ir su buitine technika ar vaizdo bei garso aparatūra. Skorpionui reikia, kad viskas funkcionuotų patikimai, garsas būtų švarus, baltiniai tikrai balti kaip sniegas, o viryklė padėtų kurti kulinarijos šedevrus. Žinoma, tai kainuoja. Bet ne puikuotis Skorpionas nori. „Suprantate, aš turiu per mažai pinigų, kad pirkčiau prastus, nepatikimus daiktus“, – paaiškins šio ženklo atstovai. Ir pridurs, kad labai gerą, vietoje tiesiog gero daikto, renkasi dar ir dėl to, kad po to dešimt ar daugiau metų apie tai galvoti jau nebereikės. 

Galbūt vienintelė smulkmena, tikrai skirianti Skorpiono būstą nuo kitų, – tai koks nors paslapties (Skorpionai dievina paslaptis ir mįsles) arba mistikos elementas. Stalas su slaptu stalčiuku, mistinių galių suteikianti mandala, tantrinė skulptūrėlė ar tiesiog slaptas seifas – visa tai ir yra gyvenimo paslapčių, kurias Skorpiono ženklo žmonės taip mėgsta, simboliai. Jie juos lydi visada. Kaip ir paslaptys.

Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Skorpioną
Interjeras.lt nuotr./Interjeras pagal Skorpioną

 

interjeras.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min