Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patarimai: veidrodžiai namų interjere

Interjeras
Dariaus Gumbrevičiaus nuotr. / Veidrodis bei jo rėmas renkamas pagal namie sukurtą interjerą ir kambario dydį.
Šaltinis: interjeras.lt
0
A A

Veidrodis – tai ne tik funkcionali, bet ir labai svarbi namų interjero detalė. Jų yra visokių formų, spalvų, raštų, stiklų, rėminimo tipų, todėl, kad nepaklystumėte šioje „veidrodžių karalystėje“ ir rastumėte palankiausius sprendimus savo namams, kalbiname rėminimo profesionalų „Geiste“ Vilniaus salono atstovę Rūtą Slušnytę.

– Veidrodis prieškambaryje – kaip pasirinkti dydį, formą, rėmus?

– Veidrodis bei jo rėmas renkamas pagal namie sukurtą interjerą ir kambario dydį. Prieškambaryje praktiškiausias didelis stačiakampio formos veidrodis, kuriame žmogus galėtų matyti save visu  ūgiu, o tinkamai parinktas rėmas būtų ne tik praktiškas pasirinkimas, bet ir puikus dizaino sprendimas.

– Skaidrus ar spalvotas veidrodis – kurį pasirinkti?

– Tonuotas veidrodis namuose atlieka dizaino funkciją, jis nėra toks praktiškas kaip skaidrus. Renkantis veidrodį vonios kambaryje ar prieškambaryje, rekomenduojame skaidrų veidrodį, kuris ir gražus, ir praktiškas. Mūsų salonuose būtent tokie populiariausi, ir labai retai užsisakoma tonuotų.

– Labai svarbi detalė – veidrodžio rėmai. Kokius rėmus pasirinkti tam tikro stiliaus – klasikinio, modernaus, provanso, eklektikos – interjeruose?

– Klasikiniam interjerui siūlome klasikinio stiliaus veidrodžio rėmą, kuris išsiskiria aiškiomis harmoningomis formomis, subtiliu dekoru. Moderniam interjerui tinka aiškių formų, išskirtiniai, ryškūs, kartais net metalinio profilio rėmai. Provanso stiliaus interjere dera sendinti bei klasikiniai rėmai. Nebijokite eksperimentuoti, kartais klasikinio stiliaus rėmelis puikiai dera ir moderniame

Dariaus Gumbrevičiaus nuotr. /Tualeto interjeras
Dariaus Gumbrevičiaus nuotr. /Tualeto interjeras

interjere.

– Ar renkantis veidrodžio rėmus reikia atsižvelgti į veidrodžio dydį? Kokie rėmai tinkamiausi mažiems veidrodžiams?

– Renkantis veidrodžio rėmą, būtina atsižvelgti į veidrodžio dydį. Dideliam veidrodžiui netiks siauras rėmelis, o renkant rėmą mažam, galima priderinti tiek siaurą, tiek ir platų. Mažas veidrodis, įrėmintas plačiame rėme, tampa labiau dekoro detale, tad, jei norite, kad veidrodis atliktų pagrindinę savo funkciją, siūlome veidrodžio rėmą rinktis proporcingą veidrodžio dydžiui.

– Populiariausia kiekvienuose namuose vieta, kurioje galima rasti veidrodį, – tai vonios kambarys. Pagal kokius kriterijus reikia rinktis įrėmintus veidrodžius šiai erdvei?

– Renkantis veidrodį pirmiausiai reikia atsižvelgti į vonios kambario interjerą, bet vienas iš pagrindinių kriterijų – medžiaga, iš kurios pagamintas rėmas. Vonioms rekomenduojame rinktis plastikinį rėmą, kadangi dėl drėgmės medinis rėmas laikui bėgant deformuojasi.

– Kokios veidrodžių rėminimo tendencijos šiuo metu populiariausios?

Paskutiniu metu tapo itin populiarūs baltos rėmo spalvos veidrodžiai. Vis dar populiari stačiakampio forma, o ovalių ar apvalių veidrodžių ieškoma vis rečiau. Populiariausi išlieka klasikinio stiliaus rėmai – nuo vidutinio dydžio iki plataus.

Dariaus Gumbrevičiaus nuotr. /Vonios kambario interjeras (Kaunas)
Dariaus Gumbrevičiaus nuotr. /Vonios kambario interjeras (Kaunas)

 

interjeras.lt
Komentarai
Temos Interjeras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min