Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 20d. 19:00

Dovanų idėjos technologijomis besidominčiam vaikinui

Kalėdinė prekyba
123rf.com nuotr. / Kalėdinė prekyba

Merginos dažnai „prašauna“ pro šalį vaikinams rinkdamos Kalėdines dovanas. Iš karto įspėjame, jūsų vaikino Kalėdinių dovanų sąrašo pirmoje vietoje tikrai nėra vilnonių kojinių su širdutėmis ar šilto megztino. Nupirkite jam vieną iš šių žaisliukų ir vaikinas jums bus tikrai dėkingas.

Objektyvo formos puodelis

Jei jūsų vaikinas kiaurą parą nesiskira su fotoaparatu, kodėl jam nepadovanojus objektyvo formos kavos puodelio? Laukdamas tobulo kadro jis vis tiek greičiausiai išgeria ne vieną puodelį tonizuojančio gėrimo, tad tokia dovana jis galės ne tik džiaugtis pats, bet ir drąsiai ją pademonstruoti prieš draugus fotografus. O šie jau tikrai iš pavydo nusigrauš nagus.

Tokį puodelį Coolmaterial.com parduotuvėje galima įsigyti už 16 JAV dolerių (kiek daugiau nei 40 litų).

Gamintojo nuotr./Objektyvo formos puodelis
Gamintojo nuotr./Objektyvo formos puodelis

Kompiuterinė pelė su voro inkliuzu

Merginoms patinka gintarai su inkliuzais, o vaikiną galima pradžiuginti kompiuteriniais daikčiukais su savotiškais inkliuzais – kad ir tikru voru pelėje. Vos apie 50 litų (19,95 JAV dolerių) kainuojančią pelę su tikru, kadaise gyvu buvusiu, vilkiniu voru galima įsigyti iš Neatoshop.com elektroninės parduotuvės. Pelė standartiškai jungiama per USB jungtį. Gerai ir tai, kad jei jūsų vaikinui nepatinka, kai naudojatės jo kompiuteriu, padovanojus tokią pelę jums tikrai turėtų atšokti noras tai daryti.

Gamintojo nuotr./Kompiuterio pelė su voro inkliuzu
Gamintojo nuotr./Kompiuterio pelė su voro inkliuzu

Šeldonas – kompiuterio sargybinis

Ar jūsų vaikinas tiesiog pamišęs dėl serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ (The Big Bang Theory)? Kodėl jo ir kompiuterio, žinoma, nepradžiuginus Šeldono Kuperio statulėle, kuri sedės ant monitoriaus ir tiesiog linguos galva. Beveik 13 centimetrų aukščio figurėlė Neatoshop.com parduotuvėje kainuoja nei daug, nei mažai – apie 23 litus (8,95 JAV dolerius). Pripažinkite, jau geriau nupirkti šią figurėlę nei bjaurų vorą, inkrustuotą pelėje.

Gamintojo nuotr./`eldonas  kompiuterio sargybinis
Gamintojo nuotr./Šeldonas – kompiuterio sargybinis

Kišeninis DJ pultas

Jei savo draugui melomanui, o galbūt net didžėjui, norite padovanoti kiek rimtesnę dovaną – nupirkite jam kišeninį DJ pultą. Gavęs tokią dovaną kiekvieno vakarėlio metu jis galės parodyti savo sugebėjimus tiesiog išsitraukęs šį pultą ir prijungęs jį prie kompiuterio ar mobiliojo telefono. Maždaug 260 litų (100 JAV dolerių) jums kainuos neįkainojamas draugo melomano dėkingumas. Šį prietaisą galima įsigyti Coolmaterial.com elektroninėje parduotuvėje.

Gamintojo nuotr./Kiaeninis DJ pultas
Gamintojo nuotr./Kišeninis DJ pultas

„Tetris“ dekoracija namams

Gamintojo nuotr./Tetris dekoracija namams
Gamintojo nuotr./„Tetris“ dekoracija namams

Jei jūsų vaikinas yra tos kartos atstovas, kuri vaikystėje žaisdavo „Tetris“, jis tikrai apsidžiaugs gavęs šią retro stiliaus dovaną. 7 „Tetris“ žaidimo kaladėlės, įeinančios į komplektą, ne tik gali būti jungiamos kartu, bet jos dar ir šviečia, tad jūsų draugas galės pats susikurti gražią šviesos instaliaciją savo kambariui. Pakanka tik įjungti apatinę kaladėlę į elektros lizdą ir visas jūsų architektūrinis šedevras nušvis įvairiausiomis spalvomis. Ir visa tai tik už maždaug 130 litų, kuriuos reikėtų išleisti Red5.co.uk parduotuvėje.

Silikoninė klaviatūra „iPad“ kompiuteriui

Jei jūsų dragas turi vieną iš „iPad“ planšetinių kompiuterių, jam tikriausiai nepamaišytų ir kompaktiška bei patogi klaviatūra. Šią klaviatūrą jis galės susilankstyti ir įsidėti į kišenę, o prireikus bet kada išsitraukti bei pasidėti net ir ant paties nelygiausio paviršiaus. Per „Bluetooth“ ryšį su planšetiniu kompiuteriu susijungianti klaviatūra Brookstone.com parduotuvėje kainuoja vos 160 litų (59,99 JAV dolerių). Negana to, ši klaviatūra nebijo ir drėgmės, tad jei jūsų draugas mėgsta valgyti prie kompiuterio ir tarp klavišų nuolat užsilieka pomidorų padažo ar kitų skysčių – ne bėda, juos lengva išvalyti.

Gamintojo nuotr./Silikoninė klaviatūra iPad kompiuteriui
Gamintojo nuotr./Silikoninė klaviatūra „iPad“ kompiuteriui
Gamintojo nuotr./Surenkamas variklis
Gamintojo nuotr./Surenkamas variklis

Surenkamas variklis

Beveik visi vyrai mėgsta ką nors konstruoti, o dažniausiai konstravimai prasideda nusipirkus automobilį. Tačiau jei jūsų vaikinas automobilio įsigyti neišgali, bet nagai tiesiog niežti, kaip nori savo rankomis surinkti variklį, galite jam nupirkti šį prietaisą. Subalansuotas vaikams, bet puikiai tinkantis ir vyrams iki 100 litų kainuojantis variklis žingsnis po žingsnio, vadovaujantis instrukcija, gali būti surinktas net paties didžiausio neišmanėlio. Žinoma, tinkamai viską surinkus variklis veiks kaip tikras. Jį įsigyti galite Menkind.co.uk parduotuvėje.

ITnaujienos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min