Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 2d. 10:12

Galvosūkis vadovui: ką dovanoti kolektyvui?

Nudžiuginkite kolektyvą savo dėmesiu ir šiltomis dovanomis.
„Scanpix“ nuotr. / Nudžiuginkite kolektyvą savo dėmesiu ir šiltomis dovanomis.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, turbūt dauguma darbdavių susimąsto, kaip padėkoti savo kolektyvui už darbą drauge, pasiektus rezultatus ar tiesiog gražiai pasitikti šventes visiems kartu. Keletas patarimų kaip tai padaryti sunkmečio sąlygomis.

Užsienyje itin populiaru tapo kolektyvui švenčių proga atnešti dovanų pintinę su įvairiausiomis gėrybėmis. Tai gera išeitis tuo atveju, kai norite parodyti savo dėmesį ir pagarbą visam kolektyvui, tačiau neturite tiek lėšų, kad galėtumėte nusiųsti dovaną kiekvienam asmeniškai.

gifts.com nuotr./Skanių dovanų rinkinys pintinėje
Skanių dovanų rinkinys pintinėje

Į tokią dovanų pintinę galite sudėti tiek, kiek leidžia jūsų vaizduotė ir piniginė. Dažniausiai į dovanų pintines-rinkinius pakuojami nestiprūs alkoholiniai gėrimai, kava, arbata, vaisiai, saldumynai, maži suvenyrai ir pan. Jei tinkamai parinksite, ką į šią pintinę sudėti, patikėkite, biure kils didelė džiaugsmo banga. Juk galėsite kartu su kolektyvu dalintis mažomis smulkmenomis, pakelti taurę vyno už nudirbtus darbus, pasivaišinti skanumynais.

Patarimai renkantis dovanų pintinę

* Vyno pintinė. Visų pirma turite nuspręsti, kokių alkoholinių gėrimų gali būti jūsų dovanojamoje pintinėje ir apskaičiuoti, koks kiekis reikalingas, kad užtektų kiekvienam, tačiau nebūtų ir per daug. Juk reikia tik simboliško kiekio, kad visi drauge galėtumėte pakelti taures. Tuomet rinkitės gėrimo rūšį. Galbūt bendradarbiaujate su kokia nors šalimi ar regionu, gal perimate jų patirtį ir pan. Tuomet puikiai tiks tos šalies populiarus gėrimas. Taip pat nepamirškite, kad ne visi mėgsta tą patį, todėl, jei perkate vyną, pasirūpinkite ir raudonu, ir baltu.

gifts.com nuotr./Kavos rinkinys
Kavos rinkinys

* Gurmaniškas užkandžių rinkinys. Tikrai neprašausite pro šalį į tokią pintinę įdėdami įvairių vaisių bei saldumynų, tačiau norėdami nustebinti kolektyvą, suruoškite rinkinį iš įvairiausių pasaulio kampelių populiariausių delikatesų.

* Kavos ir arbatos pintinė. Ar tai būtų ekologiškų arbatų rinkinys, ar egzotiškų skonių gėrimai, nepamirškite prie jų pasirūpinti kvapniais imbieriniais sausainiais ar šokoladu ir turėsite kuo puikiausią šventinę popietę su kolektyvu prie kavos ar arbatos puodelio.

Tokią dovanų pintinę galite pasidaryti patys. Jums tereikia įsigyti gražią pintinę, sugalvoti, ką norite sudėti į ją ir ant rankenos užrišti spalvingą kaspiną arba galite visą pintinę supakuoti į permatomą blizgų popierių. Ši paslauga jau siūloma ir Lietuvoje, jums tereikia susirasti parduotuves, kuriose yra jūsų pageidaujami produktai.

Gal turite originalių idėjų ką padovanoti draugams, artimiesiems ar kolegoms? Laukiame Jūsų laiškų su dovanų idėjomis ir jų nuotraukomis! Nepamirškite, aktyviausias ir originaliausias skaitytojas bus apdovanotas vertinga dovana! Laiškų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt.

Daugiau informacijos čia.
 

geradovana.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min