Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 21d. 08:50

Gera dovana tėčiui

Kalėdinės dovanos
„Scanpix“ nuotr. / Kalėdinės dovanos.
Iki švenčių liko visai nedaug, o ar jau turite dovaną savo tėčiui? Jei ne, tuomet siūlome keletą dovanų idėjų ir tikimės, kad rasite kažką, kas būtų artima Jūsų brangiam žmogui.

Aktyviam tėčiui – adrenalino dozė

Tėčiui, kuris domisi ekstremaliu sportu, garaže nuolat kažką remontuoja, meistrauja, dovanokite galimybę iš arti pažvelgti ir pačiupinėti kai kurias transporto priemones, išmėginti jas vairuoti pačiam. Vienas iš pigesnių, tačiau adrenalino kupinas pasiūlymas – pasivažinėjimas kartingais. Jais važinėtis galima tiek atvirame, tiek uždarame kartodromuose ir žiemą, ir vasarą.

Jei kartingai atrodo per menka pramoga tikram vyrui, rinkitės pasivažinėjimą keturračiais arba dovanokite nepakartojamus įspūdžius lekiant „drifto” bolidu. Keturratį galės vairuoti pats tėtis, tuo tarpu prie „drifto” bolido vairo sėdės profesionalas, kuris parodys, ką reiškia skrieti 300AG automobiliu, slysti šonu. O tėčio emocijos tuo metu bus užfiksuotos vaizdo įraše, kurį gausite kompaktiniame diske.

Iškritus sniegui galima dovanoti ir pasivažinėjimą sniego motociklu arba slidinėjimą su jėgos aitvarais. Šios pramogos paliks tokias emocijas, kurias norėsis kuo greičiau pakartoti, tad ir žiema netruks prabėgti.

Gal tėčiui labiau patinka pramogos ore, o ne ant žemės? Tuomet galite rinktis pramoginį skrydį lėktuvu, o jei adrenalino per mažai – dovanokite šuolį parašiutu.

Jei tarp išvardytų pasiūlymų nerandate tinkamo savo tėčiui, pagalvokite ne tik apie jo pomėgius, bet ir apie poreikius.

Ne ką mažiau emocijų ir ekstremalių pojūčių galima patirti ir nuotykių parke, karstantis tarp medžių įrengtose trasose, išbandant įvairias rungtis, skriejant nusileidimo takais ir patiriant kas yra tikrasis „Tarzano skrydis per Nemuną“. O jei dovanosite tokias pramogas nakties metu, patikėkite, emocijų bus per akis!

Jei vis dėlto jūsų tėčiui labiau prie širdies vandens stichija,  dovanokite vandens pramogas. Juk apsilankymas vandens parke su įvairiais nusileidimo kalneliais, pirtimis, banguojančia jūra, srauniomis upėmis, baseinais – tiks ne tik smagiai smagiai pašėlti, bet ir pasimėgauti relaksacija.

Atsipalaidavimui – įvairūs ritualai ir ceremonijos

Ramesnio būdo žmogui dovanokite tai, kas leistų atsipalaiduoti, pasimėgauti ramybe, pabūti pačiam su savimi. Tam tinka Taikos pypkės rūkymo ritualas, leidžiantis atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių. Be to, ši ceremonija skirta ir nerūkantiems žmonėms. Jei jūsų tėtis yra smaližius – dovanokite jam šokolado ceremoniją ir jis ne tik pamatys, kaip yra gaminamas jo mėgstamas saldumynas, bet ir prisiragaus jo iki soties. Norintiems atsipalaiduoti galite dovanoti ir arbatos gėrimo ceremonijas. Per jas bus pateikiamos išskirtinės kokybės arbatos, kurias ragaudamas žmogus kartu susipažins ir su jų kilme, supras, kad arbatos gaminimas ir ragavimas yra tikras ritualas…

Jei jaučiate, kad jūsų tėčiui metas atsipalaiduoti ir fiziškai, dovanokite jam SPA procedūras, masažus, kurie palengvėjimą suteiks ne tik kūnui, bet ir sielai. O ir masažų pasirinkimas dabar didžiulis – nuo masažo akmenimis iki šokoladinės kūno vilionės… Jums tereikia išsirinkti.

Norintiems išmokti

Amžius mokymuisi ir tobulėjimui nėra riba, tad kodėl nepadovanojus tėčiui galimybės išmokti ką nors nauja. Geros nuotaikos ir teigiamos energijos jam gali suteikti pramoginių šokių pamokos. Čia tėtis galės prisiminti ne tik pirmąjį šokį su jūsų mama, bet ir pajusti, kad vėl gali šokti. Jei šokiai tėčiui ne prie širdies, gal jam labiau patiktų kovos menai? Per tokias pamokas išmokstama ne tik savigynos veiksmų, bet ir stiprinama sveikata.

Jei dar neišsirinkote…

Jei tarp išvardytų pasiūlymų nerandate tinkamo savo tėčiui, pagalvokite ne tik apie jo pomėgius, bet ir apie poreikius. Gal jis domisi žvejyba, medžiokle, o gal nemažai nusimano apie vynus, bet iki pilnos laimės dar kažko negana? Tuomet galite dovanoti knygą, iš kurios tėtis galės pasisemti trūkstamų žinių. Bijodami prašauti pro šalį tiesiog dovanokite knygyno dovanų čekį, o tėtis pats išsirinks tai, ko norės.

Patikrinkite ir tėčio tualetinių reikmenų lentynėlę, ją galite atnaujinti kvepalais, kūno priežiūros priemonėmis arba nustebinkite tėtį dovanų čekiu, su kuriuo šiuos reikmenis jis galėtų išsirinkti prabangioje kosmetikos ir parfumerijos parduotuvėje.

Netikėta dovana tėčiui galėtų tapti dovanų čekis investiciniams fondams, tai geriau nei dovanoti vokelį su pinigais, juk ši dovana turi augančią vertę, o panorėjęs tėtis galės bet kada parduoti investicinius fondus. Be to, tai bus ir įdomus užsiėmimas.

Gal turite originalių idėjų ką padovanoti draugams, artimiesiems ar kolegoms? Laukiame Jūsų laiškų su dovanų idėjomis ir jų nuotraukomis! Nepamirškite, aktyviausias ir originaliausias skaitytojas bus apdovanotas vertinga dovana! Laiškų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt.

Daugiau informacijos čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

geradovana.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min