Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 18d. 09:30

Ką padovanoti žavingam vyrui ir bičiuliui?

Rungtynių akimirka
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Į lemiamą mačą siųskite jį su draugu.

Kad ir kaip norėtume tikėti, kad vyro Kalėdų svajonė – kvietimas dviem į SPA su purvo voniomis ir kūno įvyniojimu į kokį glitų skystį, veikiausiai taip nėra. Kiekvieno vyro širdyje yra vaikas, kuris per žiemos šventes laukia dovanų, kuriomis, kaip vaikystėje, galėtų pasipuikuoti prieš draugus.

Jiems patinka prabanga, praktiniai ir superišmanūs niekučiai, taurūs gėrimai, linksmybės su draugais ir įvairiausio dydžio žaislai bei žaidimai.

Vienas žinomiausių vyrams skirtų žurnalų „GQ“, prilygstantis moteriškajam „Vogue“, pateikė vyrus pradžiuginsiančių dovanų variacijų. Šiek tiek papildėme jas savo įžvalgomis, priartinome prie Lietuvos realijų ir gavome štai tokį patarimų sąrašą:

Stiliaus ženklai – kaklaraištis, sąsagos, diržas. Yra grupė vaikinų ir vyrų, kurie nieko prieš užsirišti kaklaraištį su raudonnosiais Kalėdų seneliais ar briedžiais. Bet tik kartą ir dėl jūsų. Tačiau vyras būtinai įvertins solidžiai ir elegantiškai atrodantį tikro šilko kaklaraištį, jei tik jis juos apskritai nešioja. Tačiau būkite pasiryžę į tokius daiktus investuoti. Nepigiai atsieis ir kitos stilingam vyriškiui patiksiančios dovanos – natūralios odos diržas ar subtiliai išskirtinės sąsagos. Bet juk stengtis verta. Žalingų įpročių turintis stileiva įvertins ir dovanotą prabangų žiebtuvėlį.

Vyras būtinai įvertins solidžiai ir elegantiškai atrodantį tikro šilko kaklaraištį, jei tik jis juos apskritai nešioja.

Jam patinkančios muzikos albumas ar bilietas į koncertą. Turbūt girdėjote, kokią dainą jis visuomet prašo pagarsinti arba grupę, į kurios koncertą svajoja nukeliauti jau ne vienerius metus. Pirkti būtina originalius albumus, antraip vyrukas manys, kad užuot atidavusios jam viską, pataupėte. Bilietai į mėgstamos grupės koncertą tiks kone bet kurio amžiaus vyrui – nuo paauglio iki senuko. Tik turėkite omenyje, kad klausytis net labai geros muzikos vienam nesmagu. Tad iškart pirkite du.

Bilietas į mėgstamo sporto rungtynes ar sportinis aksesuaras. Jis serga už vieną ar kitą komandą? Artėja lemiamas mačas? Siųskite jį ten su draugu. Kad ir kaip vyrai myli moteris, bet jiems svarbu atsipūsti su draugais. Vaikinas mėgsta tenisą, krepšinį ar kitą sporto šaką? Dovanokite marškinėlius, kamuolį, raketę ar kitą naudingą daikčiuką, kad jis jus prisimintų aikštėje.

Žemėlapis ir kelialapis į romantišką savaitgalį. Kas sakė, kad moteris turi laukti, kol jis pakvies į Paryžių? Šiais laikais tereikia veikti ryžtingai. Egzistuoja daug pigių skrydžių oro linijų. Žinote, kad turėsite kelias laisvas dienas, tad čiupkite bilietą į patikusį miestą ir keliaukite kartu. Arba susėskite kartu per Kalėdas ir išsirinkite kelionės datą ir maršrutą drauge.

Drabužiai. Megztinių ir marškinėlių jiems nebus per daug, juk dažnam taip nepatinka vaikščioti po parduotuves. Tik įsitikinkite, kad žinote, kas jam patinka – nuotaikingas piešinys ant marškinėlių, gražus, „nekandantis“ tinkamo dydžio megztinis visada pradžiugins vyrą.

Parmos kumpio „koja“ kartu su mėsos pjaustymo „staklėmis“ nepaliktų jokio mėsą mėgstančio vyro abejingo.

Virtuvės rakandai. Pastaruoju metu vyrai ne tik gali, moka, bet ir mėgsta gaminti. Tad toks žmogus būtinai įvertins dovaną, praversiančią virtuvėje. Gerų virtuvinių peilių komplektas, sumanus puodas ar naujausių technologijų pilna keptuvė – viskas tinka.

Žurnalo prenumerata. Jei vyras atranda laiko laisvalaikiu paskaitinėti, galbūt turi ir mėgstamą žurnalą. Pasirūpinkite, kad kartą per mėnesį jis tą išsvajotą leidinį gautų tiesiai į namus. Kad galėtų paskanauti naujienų ir pasidžiaugti jūsų rūpesčiu prie puodelio rytinės kavos.

Skanėstai smaližiui. Per Kalėdas – trumpas laikas, kai visi gali leisti sau pamiršti apie figūros netobulumus. Dauguma vyrų negali atsispirti saldumynams, šokoladui, burnoje tirpstantiems pyragaičiams... Dovanokite visą krepšį.

Mėsėdžio laimė. Ši dovana nepigi, tačiau gardaus Parmos kumpio „koja“ kartu su mėsos pjaustymo „staklėmis“ nepaliktų jokio mėsą mėgstančio vyro abejingo.

P.S. Moterys dažnai mano, kad puiki dovana vyrui – kvepalai. Patys jie ne visuomet su tuo sutinka. Pasirodo, jie lygiai tokie patys išrankūs ir mėgsta patys rinktis patinkantį kvapą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:52
01:12
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min