Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 16, 08:08

Kalėdinių dovanų pakavimo netikėtumai: dovana – vienkartiniame puoduke (II) (video)

Kalėdos neretai užklumpa taip netikėtai, jog ne vieną iš mūsų apima panika – kaip suspėti laiku nupirkti dovanas ir kaip jas originaliai įpakuoti. Dizaino galerijos ir parduotuvės „Daiktų viešbutis“ bendrasavininkė ir interjero dizainerė Dalia Mauricaitė siūlo visus nustebinti dovanomis, supakuotomis į vienkartinius, plastikinius puodukus.
Dizainerė Dalia Mauricaitė pataria, kaip supakuoti mažą dovaną.
Dizainerė Dalia Mauricaitė patarė, kaip supakuoti mažą dovaną. / Audriaus Gavėno/15min.lt nuotr.

Štai jums ir kalėdinis netikėtumas – pasirodo, jog vienkartiniai puodukai tinka ne tik švenčiant, bet ir kuriant kalėdinių dovanų magiją.

Toks kalėdinės dovanos pakavimo pasirinkimas ypač tinka tuomet, jei daiktas yra nedidelis ir iš pirmo žvilgsnio sunkiai atpažįstamas. Jei norite, jog dovana iš viso nesimatytų, galite pasirinkti neskaidrų vienkartinį puodelį. Tuomet dovanos paslaptis bus išlaikyta iki to momento, kai puodukas bus atidarytas.

Jei visas dovanas, skirtas šeimai, šiemet norite pakuoti tik į vienkartinius puodukus, juos visus po eglute savo namuose galite sustatyti taip, jog niekas nesuabejotų jūsų išradingu. Jei taip įpakuotą dovaną norite dovanoti tik vienam žmogui, tuomet puodelį papuoškite šaudeliu, į kurio vidų galite įdėti palinkėjimą, arba tiesiog paįvairinkite jį gėlyte.

Taigi jei nuspręsite pasirinkti šį taupų kalėdinių dovanų pakavimo būdą, jums reikės labai mažai – tik viekartinio puoduko ir dovanos!

Vaizdo medžiagą, kaip kalėdinių dovanų pakavimui gali praversti tiesiog plastikinis puodukas, žiūrėkite čia.

VIDEO: Antroji kalėdinių dovanų pakavimo pamoka

Gruodžio 17–18 dienomis „Daiktų viešbutis“ kviečia į kalėdinį daiktų turgų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min