Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinės minutės dovanos

Saldumynai
„Scanpix“ nuotr. / Saldumynai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ištisą gruodžio mėnesį plušote be atsikvėpimo, todėl laiko kalėdinių dovanų pirkimui taip ir neatradote. Prieš pat šventes nosies į didžiąsias parduotuves kišti tikrai neverta – ten atrasite tik minias suirzusių žmonių ir pustuštes prekių lentynas. Kad Kalėdų vakarą netektų dovanoti bet ko, rekomenduojame kelis paprastus, bet ne prastus paskutinės minutės dovanų variantus.

Dėželė su saldumynais

Jūsų sąžinė tikrai bus rami, jei kalėdinę dovaną sukomplektuosite iš pirktinių saldainių (arba sausainių), kuriuos įpakuosite pačių padailintoje dėželėje. Nedidelę kartono dėžę apklijuokite spalvotu popieriumi, prilipinkite akis, nosį ir burną, iš siūlų pagaminkite plaukus ir dvipuse lipnia juosta pritvirtinkite juos prie dėžės. Kitas variantas: saldumynų įpakavimą pagaminkite sukarpę ir susiuvę seną megztinį ar nebereikalingą medžiaginį rūbą. Šelmiškumo maišeliui priteiks šen bei ten prisiūtos įvairiaspalvės sagos.

Bilietas į kino teatrą

Jei nutiko taip, kad dovanos ieškojimui negalite skirti nė vienos minutės, artimam žmogui padovanokite pakvietimus į kino teatrą. Tolimesniam pažįstamam „suveikite“ galimybę apsilankyti bet kuriame kino seanse, o artimam draugui filmą kalėdiniam vakarui išrinkite pats.

Muzikos kompaktinė plokštelė

Dovanas galima pagaminti ir neiškeliant kojos iš namų. Jei jūsų draugams ir artimiesiems dainos apie Kalėdų Senelius, elnius bei snieguoles nekelia alerginės reakcijos, įrašykite jiems kalėdinių dainų rinkinį ir įpakuokite jį į pačių pagamintą dėklą. Kitu atveju žmogui galite įteikti iš savo muzikinių „aruodų“ sukomplektuotą įvairių dainų rinkinį.

Nuotraukų rinkinys

Asmenišką, geram draugui ar šeimos nariui adresuotą dovaną išrinkti daug sunkiau nei neutralią, tačiau šis „rebusas“ taip pat išsprendžiamas. Turėdami nedaug laiko, įdomią kalėdinę dovaną galite sudėlioti, pavartę senus fotoalbumus, kuriuose atrasite smagių ir nuotaikingų artimo žmogaus nuotraukų. Suklijuokite radinius ant didelio spalvoto lapo, aprašinėkite komentarais, įdėkite į didelį voką ir neškite dovaną po eglute.

Naminė uogienė

Norint pagaminti uogienę, nereikia būti didžiu kulinarijos išmanytoju. Internete arba namuose gulinčiose receptų knygose susiraskite jums mieliausią uogienės receptą, paskirkite jos gamybai paskutinį prieššventinį vakarą ir Kalėdų dieną turėsite kelias, o gal net ir keliolika iš širdies pagamintų dovanų savo artimiesiems.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min