Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 3d. 16:11

Audrius Bružas per Kalėdas materialių dovanų nelaukia, nes... viską turi!

Ramūnas Cicėnas, Irūna Puzaraitė ir Audrius Bružas
TV3 nuotr. / Ramūnas Cicėnas, Irūna Puzaraitė ir Audrius Bružas

Pašėlę, niurzgantys ir blogus darbelius darantys elfai – vaidmenys, kuriuos muzikiniam kino filmui „Kalėdų pasaka“ kuria aktoriai Audrius Bružas ir Ramūnas Cicėnas. Jie už blogus darbus buvo išvaryti net iš Kalėdų Senelio rūmų! Daugybę vaidmenų teatre, kine ir televizijoje sukūręs A. Bružas prisipažino, kad elfo jam dar neteko vaidinti, nebent nykštuką vaikų darželyje.

„Labai įdomi patirtis, o ir filmas turėtų būti gražus, nes visa komanda stengiasi, kad jis toks būtų“, – sako A. Bružas.

Kaip ir kasmet, gruodžio mėnuo populiariam aktoriui pats darbymetis, o Kūčios – ypatinga šventė. Tą dieną Audrius visada važiuoja pas tėvus.

„Kalėdos man ramybės, bendravimo su artimaisiais ir besibaigiančių metų apsvarstymo metas“, – sako aktorius ir priduria, kad materialių dovanų per Kalėdas nelaukia, nes viską turi.

TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijai“ skirtame finaliniame aukojimo telemaratono muzikiniame kino filme „Kalėdų pasaka“ spalvingus personažus kuria ir kitos garsios muzikos, šokio ir scenos žvaigždės: „69 Danguje“ merginos taps Kalėdų miestelio gyventojomis, „Kastaneda“ – piktukais ir blogų kerų skleidėjais, „Studentės“ – Kalėdų Senelio elfėmis, Jurijus Smoriginas – kompleksuotu ir kandoku muzikinių norų elfu, Lina Joy – Elfų pilies Fėja, Irūna Puzaraitė ir Laima Lapkauskaitė – dukra ir mama, Liudas Mikalauskas – kaminkrėčiu ir debesų šlavėju, Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus – įsimylėjusiais elfais, Žilvinas Žvagulis – Kalėdų Senelio įpėdinių choreografu, Česlovas Gabalis – giriniu, Linas Adomaitis – nelaimingai įsimylėjusiu vienišu siuvėju elfu, Neringa Čereškevičienė – Kalėdų pilies koncertmeistere, Aurimas Žvynys – įsimylėjusiu elfu romantiku ir paštininku ir taip toliau. Šiame muzikiniame kino filme ypatingas vaidmuo atiteko dainininkui Deiviui – jis pirmąkart suvaidino Kalėdų Senelį.

Paaukoti vaikams šiemet geros valios žmonės gali telefonu – skambindami arba siųsdami SMS žinutes su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt), pervesdami internetu www.aukok.lt – auka neribojama. Telekomunikacijų operatoriai Bitė Lietuva, Omnitel, Tele2, TEO LT, Mediafonas ir Lintel ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos įstaigų.

„Išsipildymo akcijos“ muzikinis kino filmas – antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, tik per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min