Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 23:33

Audrius Giržadas: keitimosi dovanomis tradiciją reikėtų keisti

Audrius Giržadas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Audrius Giržadas

Keitimosi dovanomis grandinę reikėtų sustabdyti, mano LRT prodiuseris ir laidų vedėjas Audrius Giržadas. Jis teigia pastebįs, kad dažnai apsikeičiame vokeliais, norėdami būti praktiški, nors vietoje to pakaktų jaukios vakarienės ir smagiai praleisto laiko.

– Kaip, jūsų manymu, turi atrodyti tikra šventė? Kas yra svarbiausi šventės atributai?

– Prieš akis iškart iškyla saulėtos, šaltos dienos vaizdas, daug sniego, baltos pusnys, eglutė ir daug besišypsančių mielų žmonių aplink – įvaizdis iš vaikystės. Manau, svarbiausia yra būti su žmonėmis, kurie tau mieli, artimi, o visa kita – priedas.

– Kaip sutinkate Kalėdas, ar turite tradicijų, papročių?

– Dirbant mūsų darbą turėti kažkokių gilių tradicijų nelabai pavyksta: kiekvienais metais negali būti tikras, kur būsi ir kaip galėsi švęsti šventes. Todėl kažkokios nusistovėjusios tradicijos, kaip švęsti, tikrai neturiu, bet vis dažniau atrandu malonumą tai daryti namuose, su artimiausiais.

– Ką labiausiai prisimenate iš savo vaikystės Kalėdų?

– Aišku, dovanas!

– Dabar dovanos jums yra svarbios?

– Visai neseniai LRT.lt portale mačiau straipsnį apie tai, kad keitimosi dovanomis grandinę galima sustabdyti. Aš esu už tokią idėją. Pastebiu, kad mes dažnai apsikeičiame vokeliais, norėdami būti praktiški. Kad tai nebūtų vien pinigų įteikimas, dovanojame parduotuvės čekį. Bet jis beveik visuomet būna už tą pačią sutartą sumą. Apsikeičiame pinigais ir tiek. Todėl aš tikrai manau, kad pakaktų jaukios, nors ir prabangesnės, vakarienės už tuos pinigus, kuriais keičiamės, ir smagiai praleisto laiko.

– Ko palinkėtumėte Kalėdų ir Naujųjų metų proga?

– Galima, žinoma, linkėti tų visų smagių dalykų: sniego, saulės, papuoštos eglutės, bet aš tiesiog palinkėčiau per šventes nebūti vieniems, šalia turėti mylimų ir artimų žmonių.

Lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

07:48
01:24
00:30

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min