Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 07:49

Donatas Montvydas: brangaus žmogaus atvirukas gali suteikti daugiau laimės nei prabangus automobilis

Donatas Montvydas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Donatas Montvydas

Atlikėjui Donatui Montvydui Kalėdos – gražiausia visų metų šventė. Jis su šypsena prisiminė tuos rytus, kada pabudęs bėgdavo ieškoti dovanos po eglute. Tiesa, pats jomis ne visada pasirūpindavo.

Dainininkui gera prisiminti vaikystę: būtent tada dovanų jis gaudavo daugiausia. Tiesa, didžioji jų dalis – saldumynai, kuriems vaikinas neatsispirdavo.

Dainininkas ir projekto „Šok su manimi“ dalyvis pasakojo, kad būdamas vaikas taip pat ruošdavo staigmenas šeimos nariams. D.Montvydas prisiminė vieną pasikartojančią situaciją: visada pamiršdavo pasirūpinti kurio nors šeimos nario dovana. Kodėl taip? Atsakymo dainininkas nežino iki šiol.

„Galbūt per greitai išleisdavau tėvų duotus kišenpinigius, galbūt nesugalvodavau, kokia dovana būtų tinkama konkrečiam žmogui“, – pasakojo vaikinas.

Dabar su tokiais keblumais dainininkas nebesusiduria. Jau kelerius metus jis visus šeimos narius apipila dovanomis, todėl nuskriaustųjų nelieka. Tiesa, jas dažniausiai perka paskutinėmis dienomis prieš Kalėdas. Dažniausiai tai būna simboliški dalykai, smulkmenos. Vaikinas minėjo, kad jų šeimoje vertinami kitokie dalykai, svarbiausia – nuoširdus bendravimas, kartu praleistas laikas.

„Stebuklas“ – šis žodis tinkamiausias tam jausmui, kurį jausdavau išvydęs dovanas po Kalėdų eglute namuose. Aš visada stipriai tikėjau ir tikiu Kalėdų Seneliu, tačiau dabar dovanos nebėra tokios reikšmingos, svarbiausi – ne materialūs dalykai. Brangaus žmogaus atvirukas man gali suteikti laimės daugiau negu prabangus automobilis“, – pasakojo D.Montvydas.

Kalbėdamas apie artėjančias Kalėdas, vaikinas vylėsi, kad jo namuose bus tikra eglutė. Būtent tai yra vienas svarbiausių vaikino norų. Vos užuodęs jos kvapą namuose, atlikėjas pajunta, kad Kalėdos atėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min