Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausia kalėdinė dovana Raigardui Tautkui – klausytojai

Raigardas Tautkus
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Raigardas Tautkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Dainininkas, grupės N.E.O. lyderis Raigardas Tautus teigia manantis, kad dovanoti vieni kitiems dovanas Kalėdų proga yra labai graži idėja. Vyras apie siurprizus artimiesiems prieš šventes galvoja dažnai, tačiau retai kada spėja įgyvendinti savo sumanymus – koją pakiša laiko trūkumas.

R.Tautkus pamena paskutinį kartą Kalėdinėmis dovanomis su tėvais keitęsis devintoje klasėje – vėliau į žiemos šventes vis labiau ėmė brautis darbas.

„Per Kūčias puikiai visi kartu praleidžiame laiką, bendraujame. Pripratau prie kalėdinės dvasios, kurią randu koncertų salėse. Taip sutikti šventes yra net prasmingiau, nei sėdėti prie stalo ar „lukštenti“ dovanas“, – teigia prie darbingų švenčių pripratęs R.Tautkus. Kalėdas koncertuodamas R.Tautkus pasitinka jau penkiolikti metai.

R.Tautkus pripažįsta, kad jį labai džiugina artimiausių žmonių – mamos, sesės – dovanotos rankų darbo dovanos, kurios ne tik šildo, bet ir kelia malonių prisiminimų, tai – šalikas, pirštinės. Tačiau R.Tautkui svarbiausios ne materialios dovanos.

„Pati geriausia dovana, kokią norėčiau gauti per žiemos šventes, jau yra atkeliavusi. Dabar mes su choru esame pačiame koncertų įkarštyje, skleidžiame kalėdinę dvasią. O mums didžiausia dovana yra tie žmonės, ta publika, kuri ateina į mūsų koncertus“, – teigia Šampaninio choro vadovas.

Išgirdęs žodį „Kalėdos“ R.Tautkus iškart prisimena „Coca-Colos“ kalėdinę reklamą, kurioje per puošnius miestelius keliauja lemputėmis padabintas sunkvežimis. „Geros žmonių emocijos, žiema, sniegas, eglutė, gražios dainos“, – svarbiausias žiemos švenčių sudėtines dalis vardija pašnekovas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min