Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 21d. 08:49

G.Ivanauską per Kalėdas užklumpa nepaaiškinamas sielvartas

Gytis Ivanauskas
"Opus 3" nuotr. / Gytis Ivanauskas

Kai aplinkui skamba Kalėdų dainos, lemputėmis pasipuošia miestas ir namai, atrodytų, turėtų plisti tik džiaugsmas, bet choreografas Gytis Ivanauskas prisipažįsta, kad jam Kalėdos yra liūdesio šventė.

„Kūčios ir Kalėdos man yra daugiau liūdesio šventės. Atrodo, turėtų būti didžiulė euforija, visi labai laukia, eglutes puošia, žvakeles degina, o iš tikrųjų širdyje – baisus nepaaiškinamas sielvartas“, – atskleidė savo sielos paslaptis šokėjas. Visai kitaip menininkas sutinka Naujuosius metus – ši šventė simbolizuoja naują pradžią.

„Naujieji metai – tarsi naujo prasidėjimo, naujos pradžios šventė. Kai racionaliai pagalvoji, ką tu norėtum padaryti su savimi kitais metais, ką norėtum matyti pasikeičiant savyje ar savo santykiuose su žmonėmis“, – savo požiūrį aiškino G.Ivanauskas.

Tik praėjus Kalėdoms aktorius atsigauna ir pasineria į tradicinių šventinių džiaugsmų sūkurį. „Nueinat tam liūdesiui, paprastai susitinku su draugais, kad blogą nuotaiką nustumčiau į šalį. Tarp Kalėdų ir Naujųjų prasideda dovanėlės, vynas, ir laukimas... Prasideda tas lengvesnis periodas“, – prisipažino Gytis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min