Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Ant Grigaičio kalėdinio stalo – švediška silkė ir juodieji ikrai

Verslininkas Žilvinas Grigaitis neslepia, kad Kalėdos jam, kaip ir daugumai žmonių, yra šeimos šventė, kai verslo susitikimai ar draugų susibėgimai trumpam pamirštami. Greta mamos ruoštų tradicinių valgių gurmanas ant švenčių stalo kasmet patiekia iš kelionių parsivežtų patiekalų.
Oksana Zlatkovaitė ir Žilvinas Grigaitis
Oksana Zlatkovaitė ir Žilvinas Grigaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Kalėdos yra šeimos šventė. Kadangi taip jau atsitiko, kad esu vienturtis sūnus – kad ir kaip būtų gaila, – visada aplankau tėvus. Tradiciškai kartu švenčiame Kūčias ir Kalėdas. O tik vėliau susitinku ar su dukra, ar su draugais – leidžiu sau laisvesnį grafiką“, – žiemos švenčių tradicijomis pasidalijo Ž.Grigaitis.

Paklaustas, ar ant Kalėdų stalo kasmet puikuojasi koks tradicinis, niekad neišduodamas patiekalas, žinomas vyras nusišypsojo: su mama dėl valgių ruošimo nekonkuruoja, tačiau stalą papildo iš užsienio parsivežtais valgiais.

„Yra patiekalų, kuriuos mėgstu, juos mama gamina kasmet. Bet pasaulyje perku tam tikrą maistą, pavyzdžiui, švedišką silkę su garstyčių padažu arba juoduosius ikrus. Tai tam tikri kalėdiniai atributai, kurie turi būti ant mūsų Kūčių ar Kalėdų stalo“, – aiškino verslininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?