Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 08:20

Jurga Šeduikytė: Rinkti dovanas – dviguba nauda

Jurga Šeduikytė
Organizatorių nuotr. / Jurga Šeduikytė

Nauja šukuosena, trumpu „ežiuku“ nustebinusi dainininkė Jurga Šeduikytė juokauja, kad visą laiką prieš Kalėdas jaučiasi nenaudėliu Kalėdų Seniu, kuris tiesiog neturi laiko, bet norėtų apdovanoti visus, kuriuos pažįsta.

„Jau esu sugalvojusi, ką dovanosiu savo merginoms, bet negaliu išduoti, nes jos sužinos. Gal kažkaip rasiu laiko ir kitų dovanoms.  Jas rinkti ir pirkti labai svarbu – tai tiek ritualas sau, nes tuo pat metu, kai renki dovaną, galvoji apie tą žmogų, kuriam ji skirta, o geros mintys apie žmogų negali nenuskristi iki jo. Man atrodo, čia dviguba nauda“, – šypsojosi atlikėja.

Paklausta, ko norėtųsi jai pačiai, J.Šeduikytė susimąstė. „Kažko netikėto iš netikėto žmogaus. Tiesiog gauti dovaną kaip tokią, nesvarbu ką“, – patikino ji. Gerbėjai dainininkę per šventes pasveikina santūriai. „Už tai esu jiems dėkinga, nes jei kiekvienas pradėtų kažką siųsti nė nežinočiau kaip padėkoti. Bet šiaip man kur kas smagiau, kai gaunų malonių smulkmenų per koncertus – pavyzdžiui, neseniai gavau auskarus su užrašu – naujo mano albumo „37º“ pavadinimu.  Itin vertinu tą dovaną ir jie kabo garbingiausioje vietoje“, – atviravo J.Šeduikytė.

Šypsodamasi ji pridūrė, kad jai labai smagu gauti dovanas iš moterų, nes ir pačiai „labai miela dalintis tuo, ką turi“. „Iš vyrų gauti būtų nesmagu, bet ir negaunu“, –  juokėsi populiari dainininkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min