Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 18d. 08:58

P.Vanagas ir M.Drobiazko tikisi Naujuosius sutikti ne lėktuve

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko
„Scanpix“ nuotr. / Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko
Dailiojo čiuožimo meistrai Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas 15min.lt skaitytojus sveikindami su artėjančiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais pasakojo, kad jiems per šventes – tikrų tikriausias darbymetis, tad patiems atšvęsti lieka tik maža dalelė po pasirodymų ant ledo likusios energijos.

Paklaustas, kaip sutinka žiemos šventes, pirmasis prabilo Povilas. „Kalėdas švenčiame apsilankydami bažnyčioje, o kad namie švęstume...“ – nutęsė, tačiau jį pataisyti suskubo Margarita ir priminė, kad jie visuomet pasiruošia šventinę vakarienę.

„Na, taip, vakarienę turime, bet dažnai mums tuo metu būna gastrolės. Šiemet bus treti metai, kaip švęsime būdami kelyje. Per stačiatikių Kalėdas dažniausiai turime laisvadienių, nes tuomet būna ramesnės dienos, po Naujųjų metų nelabai kas vyksta. O gruodžio pabaiga – pats renginių antplūdis“,  – pasakojo čiuožėjai.

Porai Naujieji metai yra didesnė šventė. „Tai tokia šventė, kurią švenčia visi. Ji nepriklauso nuo religijos. Juos švenčiame visada“, – kalbėjo Maskvoje nuolat gyvenanti pora.

Margarita pridūrė, kad kartais švęsti paprasčiausiai nepakanka energijos. „Kartais gali pritrūkti  jėgų, kaip kad man buvo praėjusiais metais. Paskutinis mūsų pasirodymas Lietuvoje vyko gruodžio 30 dieną, aš 31-ąją tiesiog gulėjau viešbutyje ir negalėjau atsikelti iš lovos. Net šampano nebuvo jėgų atsigerti“, – šypsojosi ji.

Tikėtina, kad šiemet garsiausiems Lietuvos čiuožėjams Naujuosius metus gali tektu sutikti lėktuve, tačiau jie tokios minties baidosi. „Labai tikimės, kad spėsime nuskristi“, – tvirtino Margarita ir paaiškino, kad tuo metu kaip tik skris iš Vilniaus į Maskvą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min