Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Kodėl Deividas Meškauskas Kalėdoms niekada neperka dovanų kuponų?

Dovanos turi būti apgalvotos, skirtos konkrečiam žmogui pagal mėgstamus užsiėmimus – tokios nuomonės apie kalėdines staigmenas yra profesionalus šokėjas Deividas Meškauskas. Kitu atveju, jam tai nėra reikšminga ir įdomu.
Deividas Meškauskas
Deividas Meškauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dvi dienos – tiek laiko vaikinui pakanka supirkti dovanas savo artimiesiems ir draugams. Dažniausiai jis vaikšto po prekybos centrus, ieško jiems smagių dalykų.

„Gruodžio 22 dieną pradedu pirkti dovanas, anksčiau tam nelabai randu laiko ir galbūt ūpo“, – apie įpročius pasakojo D.Meškauskas.

Tik būdamas vaikas jis kone pirmas jomis pasirūpindavo – padarydavo atvirutes, taip pat nupiešdavau piešinių tėvams. Dabar savo gamintais daiktais ar suvenyrais „Šok su manimi“ dalyvis nelepina draugų. Kitas dalykas, kurio vilnietis labai nemėgsta – dovanų arba paslaugų kuponai.

„Man tokios dovanos yra beprasmiškos, aš jų pats niekada neperku. Vieniems gal jos patinka, būna naudingos. Man kur kas svarbiau gauti konkretų daiktą, kada suvoki, kad žmogus vaikščiojo po parduotuves, stengėsi ir išrinko individualiai tau“, – pasakojo šokėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius