Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lidija Rasutis draugams Kalėdų proga siunčia pašėlusius atvirukus

Lidija Rasutis
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Lidija Rasutis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lidija Rasutis švenčių proga visiems linki pamiršti negandas ir skriaudas. Tai primindama moteris kartu su šeima kaskart siunčia šmaikščius kalėdinius sveikinimus šimtams savo draugų ir kolegų.

„Mūsų šeimos tradicija – kasmet siųsti pašėlusius kalėdinius atvirukus, kuriems nusifotografuoja visi mūsų šeimos nariai. Bet mes nepozuojame tradiciškai, kai visa pasipuošusi šeima ir net šuniukas su kaspinėliu stovi prie liepsnojančio židinio! Mes kasmet sugalvojame ką nors originalaus – apsirengiame baikeriais, vampyrais, hipiais, Vingio parke tampame akmeniniais žmonėmis ir pan.“, – pasakojo moteris.

Tokių atvirukų kasmet L.Rasutis šeima išsiunčia per tris šimtus. Kuo šiemet nustebins bičiulius, moteris dar nenorėjo išduoti.

„Jau sugalvojome, bet kol kas paslaptis. Pernai visi keturi įsibridome į Vilnią prie Užupio ir pozavome, apsirengę togomis kaip romėnai, – prisiminusi juokėsi L.Rasutis. – Visi mūsų bičiuliai ir draugai kasmet labai laukia mūsų atvirukų, nes nori pamatyti, kokią šmaikščią dovaną sugalvojome šiemet!“

Nuo gruodžio pradžios šventine nuotaika gyvenanti L.Rasutis visiems lietuviams linkėjo geresnių nei praėjusių metų: „Norėčiau Lietuvai palinkėti, kad visi žmonės pamirštų, kas jiems blogo ir skaudaus nutiko, o prisimintų tik gerus dalykus ir juos padidintų dešimt kartų!“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min