Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 08:02

Marijonas Mikutavičius dovanas renka paskutinę minutę

Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Koncerto akimirka

Paklaustas, ar ruošiasi Kalėdoms, pilnutėles klausytojų sales surenkantis dainos „Velnias, man patinka Kalėdos“ atlikėjas Marijonas Mikutavičius sakė, kad jam ruoštis nereikia.

„Superku viską paskutinę dieną“, – prasitarė atlikėjas, noriai išvengiantis ilgų dovanų paieškų. Dainininkas pasakojo kol kas neturintis jokių ypatingų sumanymų artimiesiems, o geriausia dovana sau įvardijo savo ir mylimų žmonių sveikatą.

„Paprastai pasitaiko tušinukai, šalikai arba pirštinės“, – įprastai gaunamas dovanas vardijo M.Mikutavičius. Tačiau, anot jo, visos dovanos geros. „Visų pirma dovanotam arkliui į dantis nežiūri. Negali sakyti, kad dovana nepatinka. Visos dovanos yra geros“, – sakė dainininkas. M.Mikutavičius atskleidė vis dar tikintis Kalėdų Seneliu.

Aišku, tikiu Kalėdų Seneliu.„Aišku, tikiu Kalėdų Seneliu, jis skaito žmonių laiškus, sužino, ko jie nori dovanų. Todėl nemanau, kad blogai, kai kas nors pasisako iš anksto, ką norėtų gauti. Juk sako ir Kalėdų Seneliui“, – kalbėjo atlikėjas.

Daug koncertuojantis ir darbais televizijoje užsivertęs M.Mikutavičius prisipažino dabar savo rankomis dovanų nekuriantis, nors vaikystėje tokių akimirkų buvo. „Dariau atvirukų iš popieriaus. O kai suaugai... pilnos parduotuvės dovanų. Manau, pakanka to, kad žmonės tiesiog pavakarieniauja kartu, kam sureikšminti dovanas“, – sakė dainininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min