Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 18:00

Prezidentės Dalios Grybauskaitės šventinis sveikinimas (video)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė
LR Prezidentūros nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kreipimasis į Lietuvos žmones Kūčių vakarą

Mielieji Lietuvos žmonės,

Šį šventinį Kūčių vakarą esame su savo artimaisiais. Dalijamės viskuo, ką turime – ir duonos kąsniu, ir žmogiškąja šiluma. Vienas kitą palaikydami, stiprinamės viltimi ir tikėjimu. Su džiaugsmu ir viltimi žvelgiame į ateitį.

Daugeliui šie metai nebuvo lengvi. Netikėtas sunkmečio permainas lydėjo netektys ir neįgyvendintos svajonės. Tačiau būta ir sėkmės, ir laimėjimų, ir pasiektų tikslų. Niekas nenubraukė ir svajonių – ateitis atvira jų išsipildymui.

Mes atradome naujų galimybių sunkumams įveikti. Tos galimybės – tai bičiuliška parama, savitarpio supratimas, kitoks kalbėjimas – nuoširdesnis, atviresnis, palaikantis. Reiklumas ne tik kitiems, bet ir sau. Noras mokytis, tobulėti ir siekti tikslo. Tai padeda ištverti sunkumus ir juos nugalėti. Prisiminkime istoriją – Lietuva išgyveno ir kur kas sunkesnių laikų. Jie padėdavo tautai dar labiau susitelkti.

VIDEO: Kalėdinis LR prezidentės D.Grybauskaitės sveikinimas

Įvertinkime išbandymus kaip pamokas, naudingas ateičiai. Būkime vieningi – palaikykime vieni kitus, pasitikėkime, būkime kantrūs. Sutelkime visas savo jėgas, gabumus ir talentus. Kurkime Lietuvą drauge, tikėkime ja, dirbkime jos labui.

Linkiu visiems stiprybės ir sėkmės. Geros nuotaikos ir pasitikėjimo savo jėgomis. Stebuklų, kuriuos galime sukurti savo rankomis ir padovanoti vieni kitiems.

Tegu šventų Kalėdų dvasia suteikia Jums, mielieji Lietuvos žmonės, ramybės ir meilės, tegu ateinantys metai būna viltingi.

Linksmų šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min