Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 gruodžio 19d. 14:59

Rūta Mikelkevičiūtė: „Kalėdų naktį sėlindavau į priemenę aguonpienio“

Rūta Mikelkevičiūtė
LNK nuotr. / Rūta Mikelkevičiūtė
„Man Šv. Kūčios – gražiausia metų šventė. Ji kaskart nukelia į vaikystę, močiutės pirkią. Per kiekvienas Kūčias važiuodavome pas ją į Šėtą. Spragsi malkos krosnyje, kvepia ką tik iš miško parnešta Kalėdų eglutė, virtuvėje sukasi močiutė ir mama...“, – stebuklingais švenčių prisiminimais dalinasi Rūta Mikelkevičiūtė, Šventą Kūčių vakarą, 19.19 val., pakviesianti į specialią „Valanda su Rūta“ laidą.

Rūta pasakoja, kad, būdama dar visai maža mergaitė, dievindavo aguonų pieną. „Kai visi sumigdavo, aš tyliai nutipendavau į priemenę, kurioje močiutė šaltai laikydavo aguonpienį ir išragaudavau. Paskui labai giliai užmigdavau“, – šypsojosi Rūta.

Rūtos šeimos Kūčių neapseidavo be burtų. „Ir žvakės vašką lašindavome į vandenį, ir šiaudus traukdavome iš po staltiesės. Tik, tiesa, visada tik ilgus parinkdavome sudėti, – juokiasi LNK laidų vedėja. – Taigi žmogus pats savo likimo kalvis“.

Visas tradicijas iš močiutės namų Rūta perėmė savo šeimoje. „Tik ant Kūčių stalo jau stovi tuščios lėkštelės išėjusiems mano šeimos nariams“.

Ir močiutės, ir Rūtos namuose lygiai taip pat atkeliauja Kalėdų dovanos. „Staiga pasigirsta smarkus beldimas į duris, iš proto pradeda eiti lodami šunys, o mes atidarę duris randame maišą dovanų. Kalėdų senelis jau būna pabėgęs pas kitus“, – apie savo Kalėdų tradicijas pasakoja Rūta.

„Valanda su Rūta. Kūčios“ – gruodžio 24 d. 19.19 val. per LNK

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:53
00:22
01:07

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min