2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Sveikindama su šventėmis Seimo pirmininkė linki neprarasti vilties, kad sunkumai praeis

Seimo pirmininkė Irena Degutienė, sveikindama su Šv.Kalėdomis bei Naujaisiais metais, linki neprarasti vilties, kad sunkmetis praeis.
Seimo pirmininkė Irena Degutienė
Seimo pirmininkė Irena Degutienė / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

„Labai gerai suprantu, kad šiandien daugeliui šeimų, daugeliui jūsų sunku patikėti Kalėdų stebuklu, sunku pro nelengvą kasdienybę įžvelgti tikėjimą, meilę ir viltį. Tačiau, kad ir kokie rūpesčiai mus slėgtų, noriu pasakyti: šie sunkumai praeis. Nes Kalėdos į visus namus atneša mums viltį sulaukti šviesesnės ateities ir bendrą tikėjimą ta ateitimi“, – sako I.Degutienė.

Sveikinime parlamento vadovė pabrėžia, kad Šv.Kalėdos – šeimas suburianti šventė, ir per jas ragina pamiršti kasdienius rūpesčius, dėmesį skiriant artimiesiems.Labai gerai suprantu, kad šiandien daugeliui šeimų, daugeliui jūsų sunku patikėti Kalėdų stebuklu.

„Šiomis dienomis iš tolimiausių kraštų vieni mintimis, kiti iš tikrųjų grįžtame į gimtuosius namus, kad susitiktume su mums brangiais žmonėmis. Kūčių vakaras ir šventos Kalėdos vėl suburia ir suvienija šeimas, sukviečia prie bendro stalo vaikus ir tėvus, brolius ir seseris – tuos, ką labiausiai mylime. Įsiklausydami į Kalėdų varpų skambėjimą sulėtiname savo žingsnius, primirštame kasdieninius rūpesčius ir trokštame viltingiau pažvelgti į netrukus ateisiančius metus“, – savo sveikinime sako I.Degutienė.

„Esu kartu su jumis ir nuoširdžiai linkiu, kad visa Lietuva, visi jos žmonės, rastų savyje gerumo pasidalyti ne tik kalėdaičiu, bet ir nuoširdžiu žodžiu, atviru žvilgsniu, žmogiška šiluma. Labai noriu ir linkiu, kad būtent tokie jausmai lydėtų jus ir jūsų šeimas ne tik per Kristaus gimimo šventę, bet ir kiekvieną dieną. Kad tai mus visus stiprintų ir telktų, suartintų ir sušildytų“, – Lietuvos gyventojus sveikina Seimo pirmininkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min