Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 8d. 10:21

Kalėdos svetur. 15min.lt skaitytojos Ilonos Kalėdos Hamburge (nuotraukos)

Kalėdinė mugė Hamburgo Rotušės aikštėje šurmuliuoja nuo ryto iki vėlyvo vakaro.
15min.lt skaitytojos Ilonos nuotr. / Kalėdinė mugė Hamburgo Rotušės aikštėje šurmuliuoja nuo ryto iki vėlyvo vakaro.

15min.lt tęsia tradiciją ir kviečia skaitytojus siųsti nuotraukas ir pasakojimus apie tai, kaip Kalėdos sutinkamos ir švenčiamos kitose pasaulio šalyse ir miestuose. Štai skaitytoja Ilona praėjusiais metais pasidalino šventinėmis akimirkomis iš Vokietijos miesto Hamburgo.

„Kalėdų nuotaikos Hamburge pasklinda jau gruodžio pradžioje, kai miesto Rotušės aikštėje pradeda šurmuliuoti kalėdinė mugė, kurios traukai neatsispiria tiek hamburgiečiai, tiek miesto svečiai,“ – pasakojo Ilona.

Pasak jos, kalėdinė mugė mieste šurmuliuoja nuo ryto iki vėlyvo vakaro.

„Kokia Kalėdų mugė be karšto vyno ir kitų vokiškų skanumynų: troškintų kopūstų su dešrelėmis, bulvinių blynų? Retas mugės lankytojas atsispiria pagundai jais pasistiprinti, kad ir prieš naktį. Hamburgiečiai Kalėdų mugėje ieško dovanų, pietauja ir vakarieniauja,“ – savo įspūdžiais dalijosi Ilona.

Anot skaitytojos, neatsiejami Kalėdinės mugės palydovai – gatvės muzikantai. Tai ir muzikos mokyklų auklėtiniai, ir atvykėliai iš svetur.

Redakcija dėkoja skaitytojai Ilonai už atsiųstas nuotraukas ir informaciją!

Gal ir Jums teko lankytis kuriame nors šventine dvasia alsuojančiame pasaulio mieste? Pasidalinkite įspūdžiais ir nuotraukomis su visais 15min.lt skaitytojais. Laiškų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min