2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kalėdos svetur. 15min.lt skaitytojos Ilonos Kalėdos Hamburge (nuotraukos)

15min.lt tęsia tradiciją ir kviečia skaitytojus siųsti nuotraukas ir pasakojimus apie tai, kaip Kalėdos sutinkamos ir švenčiamos kitose pasaulio šalyse ir miestuose. Štai skaitytoja Ilona praėjusiais metais pasidalino šventinėmis akimirkomis iš Vokietijos miesto Hamburgo.
Kalėdinė mugė Hamburgo Rotušės aikštėje šurmuliuoja nuo ryto iki vėlyvo vakaro.
Kalėdinė mugė Hamburgo Rotušės aikštėje šurmuliuoja nuo ryto iki vėlyvo vakaro. / 15min.lt skaitytojos Ilonos nuotr.

„Kalėdų nuotaikos Hamburge pasklinda jau gruodžio pradžioje, kai miesto Rotušės aikštėje pradeda šurmuliuoti kalėdinė mugė, kurios traukai neatsispiria tiek hamburgiečiai, tiek miesto svečiai,“ – pasakojo Ilona.

Pasak jos, kalėdinė mugė mieste šurmuliuoja nuo ryto iki vėlyvo vakaro.

„Kokia Kalėdų mugė be karšto vyno ir kitų vokiškų skanumynų: troškintų kopūstų su dešrelėmis, bulvinių blynų? Retas mugės lankytojas atsispiria pagundai jais pasistiprinti, kad ir prieš naktį. Hamburgiečiai Kalėdų mugėje ieško dovanų, pietauja ir vakarieniauja,“ – savo įspūdžiais dalijosi Ilona.

Anot skaitytojos, neatsiejami Kalėdinės mugės palydovai – gatvės muzikantai. Tai ir muzikos mokyklų auklėtiniai, ir atvykėliai iš svetur.

Redakcija dėkoja skaitytojai Ilonai už atsiųstas nuotraukas ir informaciją!

Gal ir Jums teko lankytis kuriame nors šventine dvasia alsuojančiame pasaulio mieste? Pasidalinkite įspūdžiais ir nuotraukomis su visais 15min.lt skaitytojais. Laiškų laukiame el. paštu [email protected].

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min