Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 30d. 15:54

Kalėdų entuziastas savo namų dekoracijoms išleido 20 tūkst. svarų sterlingų

Somerseto grafystėje (Didžioji Britanija) gyvenantis Paulas Toole‘as (37) kiekvienais metais prie savo namų pritraukia minias žmonių, praneša „The Telegraph“.

37-erių vyriškis nuo pat 1998 metų išleidžia dideles pinigų sumas savo namų Kalėdų dekoracijoms, tačiau šiemet P.Toole‘as tikrai neįtikėtinai pasistengė. Šalia savo namų jis sustatys aštuonias Kalėdų eglutes, vieną elnią, keletą pingvinų, ruonių, poliarinę mešką ir didžiulį 2,4 m aukščio vainiką.

„Aš esu visiškai pamišęs dėl Kalėdų ir kiekvienais metais stengiuosi kuo gražiau išpuošti savo namus, tai daryti stengiuosi ir dėl savo kaimynų. Šiais metais puošti namus pradėjau anksčiau ir tuo labai džiaugiuosi. Man prireikė net 60 tūkst. LED lempučių visiems papuošimams, tai net 10 tūkst. lempučių daugiau nei praėjusiais metais. Apskritai visos dekoracijos šiemet yra kur kas įspūdingesnės nei kada nors anksčiau“, – džiaugiasi Paulas Toole‘as.

Savo radijo laidą turinčio Kalėdų entuziasto namus juosia 500 m netikro sniego ir beveik 1,6 km ilgio elektros laidų sistema. Visą šį grožį Paulas Toole‘as sukūrė ne tik dėl savo malonumo, per jo šventinio namo atidarymo ceremoniją, kurioje dalyvaus ir garsūs vietiniai asmenys, bus renkami pinigai labdarai.

Vis dėlto, nepaisant gerų tikslų, taip gausiai išpuoštas namas sulaukia nemažai kritikos iš kai kurių kaimynų.

„Iš savo kaimynų sulaukiu pačių įvairiausių reakcijų, kai kurie mano, kad mano namas išpuoštas gan negražiai, tačiau aš jų nesuprantu, džiaugiuosi, jog mano pastangas įvertinančių atsiranda daugiau nei peikiančių jas. Tikiuosi, kad per atidarymo ceremoniją susirinks bent 1,500 žmonių“, – tikina Paulas Toole‘as.

Praėjusiais metais vyriškis labdaros fondui „Make a Wish“ surinko net 7 tūkst. svarų sterlingų, P.Toole‘as tikisi, kad šiemet jo labdaros akcija bus dar sėkmingesnė. Atidarymo ceremonija vyks penktadienio vakarą, jos metu svečiai bus vaišinami pyragu ir vynu.

15min.lt siūlo pasižiūrėti, kaip  Paulo Toole‘o namai buvo išpuošti praėjusiais metais:

VIDEO: Paul Toole's Christmas Light Show at Manning Close

VIDEO: Paul Toole's Extreme Christmas lighting

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min