Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 22d. 08:34

Burtai. 15min.lt skaitytojos Monikos burtai netekėjusioms merginoms

Žiedai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Žiedai

15min.lt skaitytoja Monika K. pasiūlė kelis burtus netekėjusioms merginoms.

1. Galima mesti per galvą šlepetę į lauko duris. Jei šlepetė atsisuka nosyte į duris – ištekėsite (išeisite iš namų), jei kulnu – neištekėsite (liksite namuose).

2. Išėjus į kiemą klausyti  iš kurios pusės šunys loja – iš tos pusės lauk piršlių.

3. Paimkite 12 popieriaus skiautelių, ant kiekvienos užrašykite vaikino vardą ir eidamos miegoti padėkite popierėlius po pagalve. Ryte, vos tik  atsibudusi, ištraukite vieną popierėlį iš po pagalvės – kieno vardas bus užrašytas, tas ir bus išrinktasis. Mes tikėdavome, kad su tuo žmogumi daugiausia bendrausi tais  metais. Dar ant vieno popierėlio rašydavome X – tai to žmogaus vardą pamiršau užrašyti, Y – to žmogaus dar nepažįstu.

4. Jei Andrejaus (lapkričio 30 d.) išvakarėse nusiskynei vyšnios šakelę ir Kūčių vakarą ji pražydo – metai bus sėkmingi. Šio burto reikalavimai yra  griežtesni, Andrejaus išvakarėms – šakelę mergina turi nuskinti vėlai vakare, nuo vyšnios nueiti neatsisukdama ir tą vakarą su niekuo nesikalbėti. Jei šakelė Kūčių vakarą pražysta – mergina tais metais ištekės.

Kaip jūs ir jūsų artimieji buriatės Kūčių vakarą? Kokių tradicijų laikotės per Kalėdas? Laukiame jūsų laiškų su pasakojimais ir nuotraukomis! Aktyviausi ir originaliausi skaitytojai tikrai neliks be dovanų! Laiškų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt.

Daugiau informacijos čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min