Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdemaros 2012 metų horoskopas. Jaučio žmonės jausis pažeidžiami

Tauro zodiako ženklas
123 RF nuotr. / Jaučio Zodiako ženklas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar patinka, ar nepatinka, bet iki rugsėjo 12-os dienos Jaučio ženklo žmonės jaus ir išbandymų, ir provokacijų srautus, jausis nepatenkinti ir pažeidžiami. Atrodys, kad gundančios galimybės yra čia pat ir tuo pat metu viskas absoliučiai nepasiekiama.

Jautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22)

Geriausiai  jausis tie, kas turi labai siauros specializacijos veiklą, darbą ar asmeninį užsiėmimą.
Pavasarį Jautukai lengvai pasiduos meilės srautams, mylės ir geis uždrausto vaisiaus, gali širdis visiškai neklausyti nei proto, nei logikos, nei padorumo.

Įdomu tai, kad rudeniop į aplinką veršis visi tie dalykai, apie kuriuos kalbėjote, kad „tikrai to nedarysite“, kad „tikrai tuo neužsiimsite“, kad „tikrai jums to nereikia“. Čia iš serijos: niekada nesakyk niekada.

Stipriems išlikti padės minčių nepriklausomybė, draugiškumas, atsakingumas, sugebėjimas parodyti savąjį patikimumą, išsilavinimas ir kantrumas. Bet labai sunku bus sutramdyti išlaidavimą, liūdesį ir priklausomybę nuo svetimų nuomonių.

Kad ir kokios sudėtingos situacijos spaustų į kampą, tikrai neverta lengvai pasiduoti ar ką nors kaltinti. Tereikia tik gerai pravėdinti galvą, pabūti vienumoje ir pasitikėti savuoju darbštumu.
Keisti dalykai gali darytis su vandentiekio sistemomis, lietūs ir stogai gali rūpesčių pridaryti.
Netinkamas laikas naujoms lovoms, patalams ir stikliniams indams pirkti.

Palinkėjimas Jaučio ženklo žmonėms: nesikrimskite, jei atrodys, kad sėkmė jus ratais apeina, jei prailgsta liūdnumo akimirkos – tereikia išlaukti, nes visuomet po nakties išaušta rytas, o po žiemos ateina pavasaris. Saugokite kepenis ir išsaugokite dailią odą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min