Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 31d. 10:57

Valdemaros 2012 metų horoskopas. Mergelės – kaip ežiukai rūke

Mergelė
123RF iliustr. / Mergelės zodiako ženklas

Mergelėms neblogai. Tiesa, šio ženklo atstovai vis dar, kaip ežiukai rūke, ieško tikrosios savo vietos po saule, o rūkas vis dar tirštas. Bet Mergeles 2012 m. sėkmė mylės, lydės ir stengsis nukreipti teisingomis kryptimis. Ir Angelas Sargas nuo kovo trečios dienos ant peties nutūps ir niekur iki spalio mėnesio pradžios nesitrauks.

Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24)

Tai štai tinkamas laikas save parodyti, sveikatą ir grožį susitvarkyti, čiupti tai, ko labai norisi. Į erdves ir laisvę veržiasi artistiški sugebėjimai.

Naudokitės drąsiai savo išminties jėgomis, kurios atvers jūsų tikrąjį potencialą ir visos juodos dienos liks gilioje praeityje. Tai pakankamai stipriai spinduliuojantis Mergelių laikas (gal kas nors pasakys: pagaliau!).

Iki birželio pradžios laikas labai atsargiai plėsti ryšius su užsieniu, su aukštais vadovais, megzti dalykinius santykius su užsienio partneriais.

Verta leisti rastis geram juristui, asmeniniam advokatui. Gali prireikti.
Labai nepergyvenkite, jei savaime koreguosis užsibrėžti tikslai. Verta įsiklausyti, ką pataria broliai, seserys ar kaimynai.

O nuo spalio pradžios prasidės tinkamas laikas žygiui į finansinę gerovę.

Mergelėms šie metai bus pilni erotikos, švelnumo, romantikos, aistringumo proveržių.

O palinkėti jiems vertėtų pasikliauti savuoju inteligentiškumu ir nepasiduoti nerimui dėl smulkmenų, kurios nuo jūsų visiškai nepriklauso.

VISI VALDEMAROS HOROSKOPAI

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

07:45
02:10
03:18

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min