Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdemaros 2012 metų horoskopas: Vėžio ženklo laukia permainos

Vėžio ženklo simbolis
123 RF nuotr. / Vėžio ženklo simbolis
Šaltinis: 15min
0
A A

Įdomu tai, kad visos situacijos, kad ir kokios nepalankios ir painios būtų iki birželio vidurio, – laikui bėgant atneš naudą ir daug laisvo laiko.

Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Stiprės santykiai su draugais. Veikla ar darbas naujoje organizacijoje ar kolektyve taps pelningu ir suteiks naudingų pažinčių.

Sėkmę neš suvokimas, kokius vaidmenis vaidinate vienų ar kitų žmonių gyvenimuose. Kuo didesnę asmeninę laisvę turėsite – tuo lengviau suvoksite savo reikalingumą.
Keisti dalykai darysis su banko sąskaitomis.

Gyventi nuobodu tikrai nebus, nes laukia permainos karjeroje, veiklos kryptyse, pakeisite gyvenimo būdą ir išsikelsite naujų tikslų. Visi šie dalykai gali nuvesti jus į pakankamai nepriklausomą gyvenimą ateityje.

Bet 2012 m. tikrai neverta reikalauti kažkokių laisvių, nes aplinkybių nesukontroliuosite.
Gali tekti suktis iš svetimų sprendimų pinklių.

Nuo pat rugsėjo pradžios tiesiog privalu išskleisti savąjį kūrybingumą ir talentus. Ne bet kaip, o su meile ir per meilę. Tikėtinos klaidos, nuklydimai ir draugystės peraugimas į romantiškus jausmus arba kasdieninį artumo įprotį. O kas čia geriau ir kas čia blogiau – niekas žinoti negali. Bet nebijokite šių gerų įpročių.

Neverta atidėlioti besirandančių naujų jausmų ateičiai. Tai, kas tikra, verta laikyti ir nepaleisti. Šito ieško daugelis, o Vėžio ženklo žmonėms tai tiesiog duodama.

2012 m. netinka gyventi draugų gyvenimais ir jų problemomis. Tai tinkamas laikas kurti save, savo stilių, naują įvaizdį. Laikas leisti rastis greitesniam mąstymui.

Vėžio ženklo žmonės per visus šiuos metus gali jaustis lyg bėgantis vilkas, kuriam bet koks stabtelėjimas pavojingas. Taigi telieka palinkėti, stiprybės, ištvermės, drąsos, greičio ir savojo kelio pažinimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min