Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 3d. 05:09

Valdemaros horoskopas 2012 metams. Skorpionams laikas išmokti vertinti riziką

Skorpiono zodiako ženklas
123RF iliustr. / Skorpiono zodiako ženklas
2012 m. Skorpionams netinka ilgam laikui likti vienumoje. Tik tiek, kiek būtina pailsėti, susikaupti, bet sprendimus priiminėti teisingiau būtų pasitariant, diskutuojant.

Skorpionas
(nuo spalio 23/24 iki lapkričio 22/23)

Laikas išmokti įvertinti riziką. Per daug nepergyventi, jei viltys nepasiteisina.
Gali trūkinėti sutartys, ryšiai, kontraktai, pažadai. Tokiai atvejais vertėtų kaltės ieškoti tik savyje.
Iki spalio mėnesio neverta laukti ypatingų pagyrimų ar paskatinimų.

Visiškai nežinia dėl ko gali kristi svoris, dailėti kūno formos, skaistėti oda, stiprėti nagai, augti vešlesni plaukai.

Gali atsirasti vis daugiau žmonių, norinčių gyventi jūsų sąskaita. Tačiau ką nors atstumti nevalia, o ir bandyti sulaikyti išeinančius ir jus paliekančius, taip pat nepatariama. Iki rugsėjo vertėtų įvertinti turimus finansinius srautus, jei kažko per mažai, tinka padidinti ir veiklos krūvį, ir gaunamus atlygius.

O nuo rugsėjo rasis dalykų, kurie jums jau visiškai nebeįdomūs. Tarkime užmaršumas buityje, kasdienėje rutinoje ir visuomeninėje veikloje. O norėsis tik savimi rūpintis. Tiesiog artėja begalinio išgražėjimo ir egoizmo laikotarpis.

Lapkričio mėnesį vyks Saulės užtemimas Skorpiono ženkle. Todėl vėlyvam rudeniui nereikėtų atidėlioti svarbių sprendimų, skolų atidavimų ar neprisiimti sudėtingų įsipareigojimų. Visiškai netinkami bet kokie lindimai į skolas. Vertėtų stengtis ypatingai naujus sumanymus pradėti įgyvendinti tik labai tinkamu laiku.

Nuo vasario pradžios į Skorpionų gyvenimus gali pasibelsti „akla“ meilė, kuri pakylės iki debesų ir atvers visus įkvėpimus, vaizduotę, džiaugsmus.

Nuo kovo pradžios iki spalio pradžios vertėtų būti pasirengusiems netikėtumams, atsitiktinumams, paslaptingiems reiškiniams ir nepaaiškinamomis akimirkomis. Viskas lyg ir paviršutiniška, bet paslaptinga ir žingeidu. Gali kilti pasirinkimo problemų, o sunku dėl to, kad pačiam ir tiktai pačiam Skorpionui teks prisiimti atsakomybę.

Visose situacijose gelbės branda ir išmintis. Tai tinkamas laikas pačiam sau įvardinti aukščiausius norus, svarbiausias siekiamybes ir vertybes, nes nuo spalio pradžios rasite atsakymus, pajusite rezultatus.

O palinkėti Skorpionams vertėtų drąsos naudotis savuoju išradingumu, gudrumu ir įžvelgti Fortūnos šypseną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min