Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 30d. 18:57

Valdemaros metų horoskopas. Kokias pagundas jaus Liūtai

Liūto zodiako ženklas
123 RF nuotr. / Liūto zodiako ženklas

Bent jau iki birželio vidurio nesusižavėkite skambiais pažadais, patys neprisižadėkite daugiau negu įstengsite padaryti.

Liūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24)

Nepamirškite būti dėkingi už tai, ką turite, ką mokate, ką žinote.

Sėkmė ir naujos galimybės priklausys nuo požiūrio į draugus, į jums ištikimus žmones.
2012 m. vis jausite pagundą kažkur nuklysti, slapukauti, rodyti save gudresniais už šalia esančius.

Visko gali užtekti: ir finansinės gerovės, ir naujų galimybių, bet meluodami ir slapukaudami galite savomis rankomis aistros energijas užrakinti. O tada, tai tik svoris augs ir vis kažkokius pažadus norėsis dalyti.

Iki vasario pradžios tinkamas laikas konkrečiai savus tikslus pačiam sau įvardyti. Gali rastis noras ir garsiai viską išdeklaruoti – tuo geriau.

Kiek galima labiau rūpinkitės tais, kurie jus myli, kurių santykiai su jumis yra patikrinti laiko ir sudėtingose situacijose, nes tai galimybė priartėti prie kūrybinės laisvės, prie savųjų talentų laisvos išraiškos.

Stiprės rimtas požiūris į darbą ir kasdienes pareigas. Netinkami metai tinginiavimui. Gali rastis neįvardijamas nuovargis, kuris ir bus rodiklis, kad kažkokiais klystkeliais klydinėjate, kad savose minčių painiavose makaluojatės. Kuo daugiau per visus metus tarnausite – tuo populiaresni būsite.

Iki rugsėjo mėnesio vis kažkokio svaigulio ieškosite, rizikuosite dėl abejotinų malonumų akimirkos. Raskite jėgų susitvarkyti su savuoju nekantrumu, impulsyvumu, savimeile, nepakantumu nepritariantiems.

Pasikliaukite savąja dalykine uosle, susikaupimu, artistiškumu.

Labai tikėtina, kad per visus metus prisikursite patys sau daugybę permainų, kurios atrodys labai daug žadančios, bet reikalus daug atsidavimo ir darbo.

Liūtams verta palinkėti nebijot apribojimų, pareigų ir atvirumo.

VISI VALDEMAROS HOROSKOPAI

Temos: 2 Horoskopai Liūtas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min