Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 20d. 13:34

3D interaktyvus Kalėdų Senelis Vilniuje dainuos, šoks ir rodys magišką kelionę

Gruodžio 25–30 dienomis Vilniaus Katedros varpinės bokšte apsigyvens didelis interaktyvus 3D animuotas Kalėdų Senelis.
Organizatorių archyvo nuotr. / Gruodžio 25–30 dienomis Vilniaus Katedros varpinės bokšte apsigyvens didelis interaktyvus 3D animuotas Kalėdų Senelis.

Gruodžio 25–30 dienomis Vilniaus Katedros varpinės bokšte apsigyvens didelis interaktyvus 3D animuotas Kalėdų Senelis. „PM Screen Group“ komandos sukurta unikali kalėdinė instaliacija visiems norintiems realiuoju laiku suteiks galimybę pabendrauti su nuotaikingu Kalėdų Seneliu. Kiekvieną šventinės savaitės vakarą įspūdingas Kalėdų Senelis su visais atėjusiais ne tik pasikalbės, bet ir šoks, dainuos karaokę bei leis žvilgtelti į savo pasakiškos kelionės akimirkas.

3D projekcijoje matomas animuotas Kalėdų Senelio atvaizdas gyvai komunikuos su praeiviais „motion capture“ (iš angl. Kalbos „judesio fiksavimo“) technologijos pagalba. Naudojant šią technologiją buvo kuriami tokie filmai kaip „Įsikūnyjimas“ (angl. „Avatar“) bei „Šiaurės ekspresas“ (angl. „Polar express“). „Motion capture“ technologijos dėka ekrane ar projekcijoje matomas vizualas gali atkartoti visus žmogaus, kuris su juo sujungtas, judesius bei garsus.

„Šios technologijos pagrindu sukurtas Kalėdų Senelis, kiek mums žinoma, pasaulyje neturi analogų. Interaktyvi 3D projekcija ne tik parodys įspūdingas ir Kalėdų magijos kupinas vizualizacijas, bet ir sukurs neeilinę patirtį betkokio amžiaus žmonėms. Būdami ten jie galės realiai pasišnekučiuoti, padainuoti ar net smagiai palinguoti su didžiuliu, lyg iš kino ekrano iššokusiu Kalėdų seneliu“, – pasakoja įspūdingą kalėdinę atrakciją kūrusios kompanijos „PM Screen Group“ vadovas Antanas Stasiūnas.

Kad spalvingo Kalėdų senelio veiksmai ir žodžiai yra nesurežisuoti įrodė ir Vilniaus miesto savivaldybėje vykusi spaudos konferencija bei eglutės įžiebimo ceremonija. Jų metu Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas skambino šiam Kalėdų seneliui per „Skype“ ir gyvai kalbėjo apie artėjančias šventes bei senelio atvykimą į Vilnių. Spaudos konferencijoje su Kalėdų seneliu galėjo pabendrauti ir žurnalistai. Kalėdų personažas pokštaudamas gyrė vieno iš žiniasklaidos atstovų megztuką, šiltai atsakinėjo į klausimus apie krizę ir vaikams skirtas dovanas.

Vilniaus gyventojai bei miesto svečiai su išskirtiniu Kalėdų seneliu galės susitikti kiekvieną vakarą gruodžio 25 – 30 dienomis nuo 19.30 iki 20.30 valandos prie Vilniaus Katedros varpinės bokšto. Atėję galės žvilgtelti į Šiaurės ašigalio elfų dirbtuves ir pasakišką Kalėdų senelio kelionę į Vilnių. Pats senelis jau repetuoja lietuviams skirtus pokštus, kalėdinius muzikinius hitus bei šiuolaikiškus šokių judesius, kuriuos pademonstruos atvykęs.

VIDEO: Interaktyvus Kalėdų senelis kviečia susitikti Vilniuje

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min