Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 31d. 06:32

Astrologė: „Tigro metais vyksta lūžiai, katastrofos“

Astrologė Violeta Liaugminienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Astrologė Violeta Liaugminienė

„Tigro metai duos daugiau vilties, tikėjimo ir žinojimo, kad sunkumai pasibaigs, pamažu bus geriau“, – įsitikinusi klaipėdietė astrologė Violeta Liaugminienė.

Pasak moters, pastarieji metai Lietuvai buvo sudėtingi. Dar prieš juos V.Liaugminienė aiškiai įžvelgė, kad šaliai gresia krizė. „Didelių šuolių neįvyks ir šiemet, išliks panaši situacija, tačiau Jupiteris bus šiltame Zodiako ženkle, Žuvyse, tad tai žmonėms suteiks daugiau vilties, o santykiai tarp žmonių turėtų būti kupini gerumo“, – pasakojo astrologė.

Tigro metais visą socialinį, emocinį foną, anot V.Liaugminienės, lems Jupiteris, didžiąją metų dalį vyrausiantis Žuvų ženkle. Jupiteris ir Žuvys siejami su meile, kurioje nėra egoizmo. „Ar žmonėms tiktų tuoktis? Kol Jupiteris Žuvyse, tikrai tiktų“, – sakė moteris.

Tiesa, nevertėtų tuoktis esant Mėnulio ar Saulės užtemimui, o tokių kitąmet netrūks. Mėnulio užtemimu pasitiksime Naujuosius metus. Saulės užtemimas bus sausio 15 dieną. Užtemęs Mėnulis bus ir birželio gale, nuo Joninių, kaip tik per ilgąjį savaitgalį. Liepos 11-ąją bus užtemusi Saulė. Per užtemimus tuoktis nepatariama, nes šis laikas atneša daug rūpesčių, problemų, sukelia kliūčių. 

15min nuotr./Kiti metai bus dinamiški, besikeičiantys.
15min nuotr./Kiti metai bus dinamiški, besikeičiantys.Dinamiški metai

Anot V.Liaugminienės, Tigro metai paprastai turi daug prieštaringos energijos, tad laukia dinamiškas, margas ir gana sudėtingas laikotarpis. Astrologė peržvelgė, kokie įvykiai siejami su Tigro metais.

Pavyzdžiui, 1950 metais vokiečių inžinierius surinko pirmą progamuojamą kompiuterį, Čikagos chirurgas atliko pirmą inkstų persodinimo operaciją, prasidėjo „Formulės-1” lenktynės, Tarybų Sąjunga paskelbė apie atominės bombos sukūrimą, o Šiaurės Korėja pradėjo karą su Pietų Korėja. Nelengvi buvo ir 1962-ieji, taip pat Tigro metai, kai ištiko Karibų krizė, pasaulis buvo per plauką nuo branduolinės katastrofos. 1986 metais įvyko Čelendžerio, Černobylio katafrosfa, vadinamoji Perestroika. Tiesa, būta ir teigiamų įvykių – tais metais vyko pirmoji ekspedicija į kosminę stotį „Mir”.

„1998 metai susiję su daugybe bankrotų, Rusijos ekonomikos krize. Taigi peržvelgiant visą Tigro metų istoriją, ko gi galima tikėtis. Tigro metai rodo, kad vyksta lūžiai, būdingos avarijos, katastrofos, tačiau metai palankūs mokslo atradimams, kurie gali pakeisti gyvenimą”, – sakė astrologė.

Anot jos, tigras demonstruoja galią, negailestingumą, greitį bei išradingumą, tad išmoningiems žmonėms šie metai suteiks daugiau galimybių.

Jupiterio galia

Didžiausią įtaką Tigro metams darysiantis Jupiteris savo judėjimą keis net keturis kartus. „Anksčiau ši planeta, kuri lemia socialinį metų foną, beveik visus metus išbūdavo viename ženkle, o kitąmet energetinis fonas keisis net keturis kartus, tad bus daug pokyčių, reikės pristaikyti”, – pasakojo V.Liaugminienė.

Anos jos, metai bus palankesni tiems, kurių veikla susijusi su chemija, farmacija, alkoholio, naftos verslu, taip pat pramogų industrijos, muzikos, kino, grožio salonų, madų pasaulio atstovams.

„Šie metai išsiskirs ir tuo, kad Urano planeta pereis iš Žuvų į Avino ženklą, o juk visą Zodiaką Urano planeta pereina per 84 metus. Įeidamas į Avino ženklą, Uranas atidaro naują žmonijos vystymosi ciklą, pasaulis turi pradėti dar sparčiau vystytis”, – sakė žinovė.

Uranas siejamas su naujomis technologijomis, kūrybine veikla, skatinančia naujus mokslo atradimus, minties laisve, nepriklausomybe. „Uranas turi ir kitą pusę – ekstremizmo, žiaurumo. Tai gali būti susiję su terorizmu, netikėtomis avarijomis, katastrofomis. Galime tikėtis ir veržlaus vystymosi, žmonija gali padaryti didelį šuolį savo ateities link. Tai metai, kurie duos daug pokyčių, nestabilumo, kai vos spėsime vytis ir persiorientuoti”, – pasakojo V.Liaugminienė.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min