Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atėjus žiemai, sušildys „gerumo snaigės“

Akcija „Gerumo snaigė“
Organizatorių nuotr. / Akcija „Gerumo snaigė“
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant didžiosioms metų šventėms tarptautinis žiniasklaidos holdingas „Baltic Media Alliance“ ir organizacija Caritas kviečia dalintis ir dovanoti „gerumo snaiges“. Kasmetine tradicija tapusi akcija „Padovanok gerumo snaigę“ ir vėl kviečia vaikus kartu su tėveliais pagaminti rankų darbo popierinę snaigę ir paruošti dovanėlę vaikams, į kurių namus ne visuomet ateina Kalėdos.

Būdami vaikais Kalėdų rytą labiausiai laukdavome dovanų ir žinodavome, kad sėsime prie gausaus šventinio stalo. Tačiau gauti dovanų ir švęsti didžiausias šventes lemta ne visiems. Todėl „BMA Lietuva“ kartu su Vilniaus arkivyskupijos Caritas kviečia dalintis jaukumu, viltimi ir meile su paramos stokojančiomis šeimomis ir vaikais.

„Jau ketvirtus metus iš eilės kviesdami dovanoti „gerumo snaiges“ matome, kad šios akcijos svarba nė kiek nemažėja. Džiaugiamės, kad kartu su organizacija Caritas galime surinktą paramą paskirstyti labai tikslingai. Šiemet dovanėlėmis džiaugsis Caritas vaikų dienos cetrus lankantys mažieji – vaikai, kuriems jos reikalingos labiausiai ir kurių namus Kalėdos dažniausiai aplenkia arba jos būna ne tokios, kokias esame įpratę švęsti daugelis mūsų“, – sako „BMA Lietuva“ generalinė direktorė Jolanta Butkevičienė.

Dovanėles ir snaiges organizatoriai kviečia atnešti į vieną iš prekybos tinklo „Čia“ parduotuvių visoje Lietuvoje. Prie popierinės snaigės būtinai pridėkite raštelį arba ant jos pačios užrašykite savo kontaktinius duomenis: vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Dovanėles prašome supakuoti taip, kad jas būtų patogu saugoti ir gabenti.

Vaikai labai laukia:

  • stalo žaidimų įvairaus amžiaus vaikams (Alias, Monopolis, Dixit, stalo futbolas, biliardas ir kt.);
  • kvietimų pramogauti vandens parke, kinuose, teatruose ir kitur;
  • kūrybiškumą skatinančių žaidimų ir žaislų: dėlionių, kaladėlių, konstruktorių ir pan.;
  • žiemos pramogų inventoriaus: rogučių, slidžių, čiuožynių, ledo ritulio lazdų ir ritulių;
  • sporto inventoriaus: kamuolių (krepšinio, tinklinio, futbolo), riedučių, dviračių, kuprinėlių sportinei aprangai ir kt., taip pat stovyklavimo inventoriaus;
  • vaikiškų knygelių, taip pat žurnalų ir jų prenumeratų;
  • puodelių, pirštinių;
  • muzikos instrumentų;
  • kitų kūrybiškumą ir bendravimą skatinančių dovanų...

„Laimės nešimas kitiems – pats tikriausias gyvenimo ir laiko patikrintas laimės receptas. Rūpindamiesi kenčiančiais, silpnaisiais, mes pirmiausiai apdovanojame ir palaiminame patys save, savo šeimą, tautą ir visuomenę. Nuoširdžiai kviečiu atverti savo širdis, suteikti džiausmo, pasidalinti gyvenimo gerumu – kukliomis dovanėlėmis“, – sako kunigas Robertas Grigas, Lietuvos Caritas federacijos generalinis direktorius.

Suneštos dovanėlės bus perduotos Caritas vaikų dienos centrams, o šie jas išdalins vaikams, kuriais rūpinasi. Belaukdami dovanėlių, Caritas vaikai išrinks įspūdingiausias snaiges. Jas sukūrusioms šeimoms akcijos organizatoriai padovanos nepamirštamus įspūdžius žiemos pramogų komplekse Druskininkuose „Snow Arena“ ir „Vichy“ vandens parke Vilniuje.

Daugiau informacijos apie akciją – tinklalapyje www.dalinkisgerumu.lt, taip pat telefonu: (8 5) 265 11 26 – dėl bendrų organizacinių klausimų ir pastabų,  tel. (8 697) 20 416 – dėl snaigių ir dovanėlių priėmimo prekybos tinklo ČIA parduotuvėse bei tel. (8 5) 261 10 14 – dėl dovanų ir Caritas gobojamų vaikų poreikių. Skambučiai priimami  darbo dienomis 9:00 – 17:00.

„Galbūt paprasta atiduoti tai, kas atliko nuo kasdienybės... Tačiau kvečiame pagalvoti apie prasmingą dovaną vaikui, kuris turi mažiau. Vaikui, kuris trokšta būti toks pats, kaip ir jo bendraamžiai ir džiaugtis tokiais pat dalykais“, – sako Caritas vaikų dienos centro „Vilties angelas“ vadovė Lina Gervytė-Michailova.

Paramos akciją „Padovanok gerumo snaigę“ žiniasklaidos holdingas „BMA Lietuva“ organizuoja jau nuo 2009 metų. Tuomet gyventojų dovanėlės pradžiugino tikrųjų tėvų globos netekusius vaikus iš Vilniaus SOS vaikų kaimo. 2010 ir 2011 šventinių akcijų metu visoje Lietuvoje surinktos dovanos buvo perduotos organizacijai Caritas, o ši jas išdalino šeimoms ir vaikams, kuriais rūpinasi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Caritas
Parašykite atsiliepimą apie 15min