Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 25d. 15:47

Aušrinė, Austėja ir Antanas: geriau rogės, o ne televizorius

Vilniečių šeima pasirinko parką ir roges, o ne televizorių ir sotų stalą.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniečių šeima pasirinko parką ir roges, o ne televizorių ir sotų stalą.

Drėgną, varvančią ir rūke skendinčią pirmąją Kalėdų dieną sostinės Vingio parke sutikome tik kelias vaikštančias šeimas. Vienos vedžioja šunis, mėtosi sniego gniūžtėmis, kitos lėtu žingsniu klampoja per tyžtantį sniegą ir žvalgosi į aptirpusius sniego senius.

Rūkas čia – kaip reta tirštas, susiliejantis su sniego baltumu. Tolumoje regi tik medžių kontūrus, į rūką vedančius takelius, parko proskynas, todėl šiandien lengviau ne pamatyti, o išgirsti: kaip sniego pusnį įveikia šuo ar į metalinį kelio ženklą pataiko sniego gniūžtė.

Išgirdome ir vaikų juoką. Prasiyrę pro rūką sutikome vilnietį Antaną, su dukromis Aušrine ir Austėja į parką atėjusį pasivažinėti rogėmis.

„Netoli yra kalniukas. Tai ir einame“, – džiugiai pasakojo vyras. Paklaustas, kodėl nesėdi namuose, Antanas žvilgtelėjo į nekantraujančias dukras.

„Užtenka sėdėti prie stalo ar televizoriaus. Vakar buvo Kūčios, šiandien susėdome prie pusryčių stalo, o dabar išsiruošėme į parką, leisimės rogėmis nuo kalno. Oras nėra labai tinkamas, tačiau vis tiek gera, šilta, todėl namuose ir nesėdime“, – kalbėjo vyras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min